چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱/۲۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۰۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ساعت ۱۴:۰

تحول در تأمین اجتماعی نیازمند اقدامات ویژه است

قائم‌مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تأمین اجتماعی اهمیت فوق‌العاده‌ای در موضوع عدالت در حکمرانی دارد و یکی از مهم ترین وجوه عدالت، توسعه خدمات است.
تحول در تأمین اجتماعی نیازمند اقدامات ویژه است,

به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب‌الله حسن خانلو در مراسمی که به جهت تکریم و معارفه مدیرعامل بیمارستان میلاد برگزار شد، گفت: مطابق متن صریح دستورات دینی و اسناد بالادستی، خدمت به همگان خصوصاً اقشار محروم، مأموریت اصلی سازمان تأمین اجتماعی است. این رویکرد در حوزه خدمت‌رسانی به بیماران و همچنین تکریم کارکنان باید مورد توجه مدیران سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد.

وی با تأکید بر استفاده بهینه از همه ظرفیت‌های سازمان تأمین اجتماعی، از بیمارستان میلاد به عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای خدمت‌رسان یاد کرد که باید در جایگاه الگویی برای سایر مراکز درمانی قرار بگیرد. الگویی که چه در حوزه کیفیت خدمات و چه در حوزه بهبود شرایط برای کادر درمان، باید منجر به افزایش رضایت در این بیمارستان شود تا هم بهترین پزشکان و پرستاران کشور در آن حضور داشته باشند و هم سطح خدمات برای مراجعه‌کنندگان در حالت مطلوبی قرار بگیرد.

قائم‌مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: برای ایجاد تحول نیازمند انجام اقدامات ویژه و تلاش مضاعف هستیم. تأمین اجتماعی اهمیت فوق‌العاده‌ای در موضوع عدالت در حکمرانی دارد و یکی از مهم‌ترین وجوه عدالت، توسعه خدمات است. ما در سازمان تأمین اجتماعی باید برای ارائه عادلانه خدمات به مردم و همچنین پرداخت عادلانه حقوق و مزایا به کارکنان، برنامه دقیق و حساب شده داشته باشیم تا تفاوت تبعیض‌آمیزی بین نیروهای درمان در سازمان تأمین اجتماعی و خارج از این سازمان وجود نداشته باشد.

حسن‌خانلو در ادامه استفاده از نظارت مردمی در بیمارستان میلاد را مورد تأکید قرار داد و افزود: نظارت مردمی را در بیمارستان‌ها باید به جایی برسانیم که مراجعه‌کنندگان احساس کنند در بیمارستان نقش مدیریتی و نظارتی دارند. تکریم مراجعین به بیمارستان میلاد تکلیف همه مجموعه است و ما انتظار تحول و ارتقا این بیمارستان را داریم. همانگونه که بهبود وضعیت کارکنان و توجه به نیازهای آنان را مورد وظیفه خود می‌دانیم؛ انتظار داریم که بهترین خدمات به بیماران در این بیمارستان ارائه شود.

وی در پایان از زحمات و تلاش‌های دکتر حمزه‌زاده در دوره تصدی مدیریت بیمارستان میلاد تشکر و قدردانی و برای حسن هاشمی مدیرعامل جدید بیمارستان آرزوی موفقیت کرد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک