یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۰۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ساعت ۱۶:۰

نیمی از مردم ایران با وام مسکن خانه‌دار شده‌اند

عضو هیئت مدیره بانک تخصصی بخش مسکن گفت: تسهیلات بانک منجر به تأمین مسکن بیش از ۱۰ میلیون خانوار در سراسر کشور شده که عملاً نزدیک به نیمی از ایرانیان با تسهیلات مسکن صاحب‌خانه شده‌اند.
نیمی از مردم ایران با وام مسکن خانه‌دار شده‌اند,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک عامل بخش مسکن، محمدحسن علمداری به مناسبت هشتاد و سومین سالگرد تأسیس بانک با بیان اینکه بانک مذکور طی چهار دهه گذشته از ساخت، تولید و تأمین حدود ۱۱ میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور حمایت مالی-اعتباری صورت داده است، گفت: تسهیلاتی که بانک عامل بخش مسکن برای ساخت و خرید خانه طی سال‌های بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی به افراد و مشتریان بانک پرداخت کرده است منجر به تأمین مسکن بیش از ۱۰ میلیون خانوار در سراسر کشور شده که با توجه به سکونت ۲۴ میلیون خانوار در پهنه کشوری، عملاً نزدیک به نیمی از ایرانیان با تسهیلات این بانک صاحب‌خانه شده‌اند.

علمداری معتقد است، مسکن گران‌ترین کالایی است که یک خانوار در طول دوران زندگی‌اش آن را خریداری می‌کند و از آنجا که بانک تخصصی بخش مسکن نقش اصلی و محوری را در این مسیر برعهده داشته، این یک افتخار برای پرسنل بانک محسوب می‌شود.

عضو هیأت مدیره بانک تخصصی بخش مسکن گفت: خانه‌دار شدن افراد با تسهیلات بانک باعث خوشحالی و جلب رضایت مردم می‌شود و همین اتفاق میمون دعای خیر برای تک تک پرسنل بانک به همراه دارد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک