جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۵/۱۹/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۰۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ساعت ۱۶:۱۰
معاون امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی اعلام کرد:

کارنجات تملیکی بانک های خراسان شمالی بدون مشتری

معاون امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: در استان تمامی کارخانجاتی که به علت بدهی تحت تملیک بانک های استان قرار گرفته اند، با وجود چند بار برگزاری مزایده برای آنها، هنوز بدون مشتری و متقاضی هستند.
کارنجات تملیکی بانک های خراسان شمالی بدون مشتری,

به گزارش عصراترک، محمود قنبری، معاون امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی در جلسه شورای گفت و گوی دولت با بخش خصوصی استان با اعلام این خبر، اظهار کرد: پیشنهاد بر این است که کارخانجات تحت تملیک بانک ها که به فروش نرفته اند یا به صورت رایگان به شرکت های خصوصی واگذار شوند و یا دولت، مدیریت آنها را بر عهده بگیرد تا دوباره راه اندازی و فعال شوند.

قنبری همچنین گفت: البته پیشنهاد موثرتر آن است که دولت با اعمال تخفیف در قیمت فروش این کارخانجات، برای آنها مشتری جدید پیدا کند و یا شاید صاحبان قبلی این کارخانجات دوباره برای راه اندازی کارخانجات خود متقاضی بشوند.

به گزارش عصراترک، محمدرضا حسین نژاد،  استاندار خراسان شمالی در این جلسه بر تعیین تکلیف هر چه سریعتر کارخانجات تملیکی بانک های استان تاکید کرد و خواستار برگزاری مزایده برای آنها شد.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک