جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۹/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۰۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۳:۵
امام جمعه موقت آشخانه گفت:

بمباران خبری دشمن آغاز شده است

امام جمعه موقت آشخانه گفت: از آغاز به کار دولت سیزدهم و عزم دولت بر تعامل فعال با شرق و همسایگان ایران، ماشین تبلیغات دشمن در هفته ی های اخیر خصوصا در این روزها تبدیل به بمباران خبری شده است.
 بمباران خبری دشمن آغاز شده است,

به گزارش خبرنگار عصر اترک از مانه و سملقان حجت الاسلام سویدانلو، امام جمعه موقت آشخانه درخطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به سفر ریاست جمهور به روسیه اظهارکرد: از آغاز به کار دولت سیز دهم و عزم این دولت بر تعامل فعال با شرق و همسایگان ایران، ماشین  تبلیغات دشمن  در هفته ی های اخیر  خصوصا در این روزها تبدیل به بمباران خبری شده است.

وی تصریح کرد: این اقدامات خثمانه بخشی از جنگ ادراکی و شناختی دشمن بر علیه ایران قوی و برضد خنثی سازی تحریم خصوصا در میانه مذاکرات ایران در وین است. 

امام جمعه موقت آشخانه تاکید کرد: جنگ شناختی دشمن با عملیات هدفمند رسانه ای در صدد است تا راهبرد خنثی سازی تحریم را که از یک سو نگاه به درون دارد و از دیگر سو در صدد تعامل باهمسایگان و دیگر کشورها است؛ هدف قرار دهد تا کشور بازهم معطل غرب و آمریکا بماند!

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر