پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۰۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ساعت ۱۰:۳۹
سرمربی تیم کشتی آلیش خراسان شمالی عنوان کرد:

جایگاه سوم لیگ کشتی آلیش کشور سهم خراسان شمالی

اسفندیار کاظمی راد با اشاره به اینکه نخستین دوره لیگ کشتی آلیش کشور در تهران برگزار شد، گفت: تیم تات خراسان شمالی در این دوره از مسابقات موفق به کسب جایگاه سوم کشوری شد.
جایگاه سوم لیگ کشتی آلیش کشور سهم خراسان شمالی ,

اسفندیار کاظمی راد، سرمربی تیم تات کشتی آلیش خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: نخستین دوره لیگ کشتی آلیش کشور با عنوان «گرامیداشت سردار شهید ورزشکار جواد حاجی خداکرم» با شرکت ۹۱ آلیش کار به میزبانی سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

وی  با بیان اینکه هشت تیم در این رقابت ها حضور داشتند، افزود: تیم هیات کشتی استان تهران و تیم گلدن هاوس مازندران و تیم تات خراسان شمالی به ترتیب در سکوی اول تا سوم این رقابت ها ایستادند.

کاظمی راد با اشاره به اینکه آلیش کاران در این دوره در ۶ وزن به رقابت پرداختند، گفت: این دوره از رقابت ها در دو گروه چهار تیمی با شرکت تیم های هیات کشتی تهران، گروه صنعتی تات خراسان شمالی، بازرگانی خزرچوگان، منتخب مهاجرین افغان، زعفران اقنوم خراسان، گلدن هاوس مازندران، مختومقلی فراغی گلستان و سردار شهید جواد حاجی خدا کرم برگزار شد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک