یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۰۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ساعت ۲۱:۱

در پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد خللی ایجاد نشد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد: در صندوق بازنشستگی فولاد با بهره مندی از مدیران انقلابی و متخصص مصمم به توانمندسازی اقتصادی شرکت ها هستیم تا با سودآوری مطلوب، بازنشسته‌ها بهترین خدمات رفاهی را که حق آنان است دریافت کنند.
در پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد خللی ایجاد نشد,

به گزارش ایسنا، حسین عامریان در سفر به  استان کرمان، با جمعی از بازنشستگان و اعضای کانون بازنشستگی کرمان دیدارکرد و در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.


وی با ابراز خرسندی از حضور در جمع بازنشستگان با ارائه تحلیل جامعی از شرایط کنونی این صندوق و برنامه‌های در دست اقدام تصریح کرد: در آغاز مسئولیتم وضعیت صندوق از لحاظ مالی و بودجه‌ای نابسامان بود و با تلاش های انجام شده، سعی شد در پرداخت حقوق بازنشستگان خللی ایجاد نشود.


عامریان ادامه داد: این صندوق، دارایی‌های ارزشمندی دارد اما مدیریت مطلوبی در خصوص این دارایی‌ها در سالهای گذشته انجام نشده است.


مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: در این راستا، فروش اموال، املاک مازاد و تبدیل دارایی‌های غیرمولد به مولد امری ضروری است به همین منظور  به شرکت‌ها در این خصوص تاکید ویژه شده است.


مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینکه نخستین تغییرات مدیریتی در دوره جدید در معاونت فنی وشرکت مرآت کیش انجام شده، گفت: هدف از این تغییرات ایجاد تحول اساسی در ارائه خدمات  مطلوب به بازنشستگان بود. بر همین مبنا به شرکت مرآت کیش ماموریت داده ایم که تمام اقدامات خود را بر ارائه خدمات رفاهی با کیفیت  به بازنشستگان متمرکز کند.

وی یادآور شد: در این راستا  این صندوق برنامه برگزاری تورهای زیارتی مشهد ویژه بازنشستگان را آغاز کرده و  برنامه‌های متعدد دیگری نیز در دستور کار قرار داده است.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، در این نشست، جمعی از بازنشستگان صندوق فولاد کرمان مشکلات خود را در موضوعات مختلف نظیر حقوق، همسان‌سازی و بیمه درمان با مدیرعامل این صندوق در میان گذاشتند و معاونان و مدیران صندوق توضیحات لازم را ارائه کردند.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک