یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۰۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ساعت ۲۳:۱

قایقرانی ایران همچنان بدهکار گمرک!

رییس فدراسیون قایقرانی اعلام کرد که بدهی جدیدی به گمرک رو شده است.
قایقرانی ایران همچنان بدهکار گمرک!,

علیرضا سهرابیان در گفتگو با ایسنا درباره ی بدهی جدیدی که از گذشته وجود دارد و فدراسیون باید پرداخت کند، بیان کرد: از گمرک به ما اعلام کرده‌اند که فدراسیون مبلغ 227 میلیون تومان برای سال 84 بدهکار است. من آمده‌ام که بدهی قبلی ها را بدهم و با افتخار پرداخت می‌شود.

سهرابیان در پاسخ به این پرسش که فکر نمی کند این بدهی‌ها باعث می شود فدراسیون نتواند برای برنامه های خود هزینه کند؟ تصریح کرد: به هر حال یک نفر را پیدا کرده اند که بدهی‌ها را پرداخت می‌کند و می‌گویند تا او را از دست نداده‌ایم بدهی را از او بگیریم.

او در مورد مثبت شدن تست کرونای دو ورزشکار در اردوی آب های آرام گفت: دو ورزشکار بانوان ما تستشان مثبت شد که در همان بندر خمیر شرایطی را فراهم کردیم که قرنطینه شوند. پیشنهاد داده بودند که آنها را از اردو خارج کنیم اما در شخصیت ما نیست که وقتی آنها  به مشکل برخوردند از اردو بیرون کنیم و آنها را در فضای قرنطینه نگه داشتیم. بقیه نفرات حالشان خوب است و مشکلی ندارند.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک