پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۰۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ساعت ۱۵:۳۰
امام جمعه موقت آشخانه گفت:

دهه فجر، بهار جهاد تبیین است

امام جمعه موقت آشخانه بر لزوم تبیین آرمان ها  و ارزش های انقلاب اسلامی و دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت : هر دلسوزی که دلش با انقلاب و اسلام است، تمام کسانی که در هر زمینه ای تخصصی دارند باید وارد بشوند و به تبیین بپردازند  و جهاد تببین را بسیار مهم دانست.
دهه فجر، بهار جهاد تبیین است,

به گزارش خبر نگار عصر اترک از مانه و سملقان حجت الاسلام سویدانلو امام جمعه موقت شهر آَشخانه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  دهه فجر را بهارجهاد تبیین خواند.

وی در ادامه بر لزوم تبیین آرمان ها  و ارزش های انقلاب اسلامی و دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت : هر دلسوزی که دلش با انقلاب و اسلام است ، تمام کسانی که در هر زمینه ای تخصصی دارند باید وارد بشوند و به تبیین بپردازند  و جهاد تببین را بسیار مهم دانست.

امام جمعه موقت آشخانه  تصریح کرد :هر کاری در راستای خدمات به نظام مقدس اسلامی  باشد، جهاد است؛ اکنون دشمن هم با تمام توان تلاش می کند که این ارزش ها و آرمان ها را تضعیف کند و همگان بایستی متقابلا  به تبیین بپردازیم  و جوانانمان رابیدار کنیم.

وی گفت: بعد از گذشت چهل وسه سال از پیروزی انقلاب و تشکیل نظام اسلامی، با یاری خداوند و همراهی مردم و رهبران جامعه، عرصه های سخت را پشت سر گذاشته ایم. نظام عرصه های سختی مثل دفاع مقدس، تجزیه طلبی های ابتدای انقلاب، دوران سخت ترورها را پشت سر گذاشته است. علی رغم آسیب ها و سختی های فراوان که تحریم های اقتصادی برای مردم داشت، دشمن نتوانست مردم را از باورها، تشخیصها، اراده ها، اعتمادها، امیدها و اتحادهای بزرگشان عقب براند

امام جمعه موقت آشخانه در حمایت ازمردم مظلوم و مقتدر یمن که  در حملات روزهای اخیر بیش از6۰نفر از زنان و کودکان و غیزنظامیان به شهادت رسیده و صدها نفر از مردم بیگناه صنعا و دیگر شهرها مجروح شدند گفت: هدف ائتلاف سعودی از این جنایات انحراف افکار عمومی جهان از شکست های پیاپی خود در یمن و تحت فشار قرار دادن انصارالله است. این البته رویایی است که برای متجاوزان به یمن تبدیل به کابوس خواهد شد. آل سعود چاره ای جز پذیرش آتش بس ندارد و خود را باید برای شکست بزرگ دیگر آماده کند.

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک