پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۱۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ساعت ۱۲:۵۵
حجت الاسلام محمد ایزانلو:

شخصیت والا امام خمینی (ره) عامل قوت و ماندگاری انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام محمد ایزانلو گفت: اخلاص، صداقت و بصیرت امام سبب شد هم انقلاب ویارانش قوی تر شوند و هم  ماندگار تر شود و لذا می بینیم  که انقلاب اسلامی طی سال ها قوی تر و ماندگار تر می شود.
شخصیت والا امام خمینی (ره) عامل قوت و ماندگاری انقلاب اسلامی است,

به گزارش خبرنگار عصر اترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام محمد ایزانلو رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه و سملقان در مراسم تجدید میثاق با شهدا و گل باران تمثال امام خمینی ره ضمن تبریک دوازدهم بهمن ماه با یاد آوری استقبال پرشکوه مردم از ورود امام خمینی (ره) گفت: پخش مستقیمی که در شبکه  تلویزیون از استقبال مردم از حضرت امام ره نشان داده شد هیچوقت از یاد ها نمی رود.

وی تصریح کرد: اخلاص، صداقت و بصیرت امام سبب شد هم انقلاب ویارانش قوی تر شود و هم  ماندگار ترشود و لذا می بینیم  که انقلاب اسلامی طی سال ها قوی تر و ماندگار تر می شود.

وی به شخصیت والا و ایمان امام راحل اشاره کرد و افزود: وقتی خبرنگار از امام می پرسد که احساستان از ورود به ایران و هدایت انقلاب توسط شما چیست،آن رفتار امام و توکل  ایشان مثال زدنی است که می فرمایند همه چیز برای خداست و از احساسات شخصی چیزی بیان نمی کنند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تاکید کرد:  امروزه دشمن  شیطنت های بسیار زیادی دارد و فضای های تبلیغاتی دشمن زیاد است و روحیه امید که همواره  مقام معظم رهبری  تذکر می دهند وظیفه ی همه ما هست و باید با حضور و رفتار مناسب این روحیه را در جامعه رواج دهیم.

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک