پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۵۱۰۷۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ساعت ۱۴:۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مانه و سملقان:

از جان گذشتن کار بزرگی است که شهدای ما انجام دادند

حجت الاسلام محمد ایزانلو، با تاکید بر کار بزرگی که شهدا انجام دادند و از جان خود گذشتند، گفت: اغلب این شهدا جوان و میانگین سن شان 30 سال بوده است که جان شان را برای هدف متعالی گذاشتند.
از جان گذشتن کار بزرگی است که شهدای ما انجام دادند,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه وسملقان پیش از ظهر امروز مراسم گل باران و تجدید میثاق با شهدا در امام زاده دلاور شهر آشخانه با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی و روسای ادارت و نهاد ها برگزار شد.

حجت السلام محمد ایزانلو، رئیس اداره تبلیغات اسلامی در حاشیه این مراسم  با تاکید بر اینکه در حوزه ارزشهای دینی آنچه برای رضای خدا انجام شود خود به خود بالا می آید دقیقا حکایت گوهری را دارد که در دل خاک هم که بیفتد پیدا می شود گفت: وجود نازنین حضرت امام یک مسیر را انتخاب کرد و از همان ابتدای نوجوانی و جوانی یک عدالتخواهی و غیرت دینی در وجود این شخص مشخص بود.

وی ادامه داد:  دقیقا همین روحیه را وقتی افق دید را بالاتر میبرید در وجود نازنین اباعبدالله الحسین علیه السلام می بینیم که  وقتی دین ب خطر می افتد سید شهدا ارام نگرفت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه و سملقان با تاکید بر کار بزرگی که شهدا انجام دادند و از جان خود گذشتند گفت: اغلب این شهدا جوان هستند میانگین سن شهدای ما 30سال بوده است یعنی از جوان 15ساله تا 70ساله حضور داشتند و از جان عزیز خود برای هدف متعالی خود گذشتند.

 

 

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک