پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۵۱۰۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ساعت ۱۴:۰
گزارش تصویری؛

برگزاری جشنواره قرآن کریم در مانه و سملقان به مناسبت دهه فجر

پیش از ظهر امروز  جشنواره قرآن کریم در شهرستان مانه وسملقان با حضور جانشین فرماندهی سپاه شهرستان، امام جمعه قاضی و امام جمعه موقت آشخانه و جمعی دیگر از روحانیون و مردم شریف و قرآن دوست و جامعه قرآنی برگزار شد.
برگزاری جشنواره قرآن کریم در مانه و سملقان به مناسبت دهه فجر,

به گزارش خبرنگار عصراترک، در این مراسم گروه سرودی از موسسه قرآنی گل واژه های نور به اجرایی سرود پرداختند و از فعالین و داوران قرآنی این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

حجت الاسلام شاهدی امام جماعت مسجد امام علی (ع) در حاشیه این مراسم  با اشاره به جایگاه قرآن در جامعه اسلامی و انقلاب اسلامی گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب، خوب است که گام دوم را با اهمیت دادن به قرآن برداریم و  به جایگاه قرآن در جامعه و فرهنگ سازی برای گسترش قرآن در جامعه اسلامی توجه کنیم.

وی گفت : برای رواج قرآن در جامعه یکی از راه ها ایجاد نهضت های قرانی است  و تا میتوانید در خانه قرآن بخوانید، اگر انسان کمی زمان بگذارد و قرآن بخواند و اهل قرآن باشد خیلی اثر دارد.

امام جماعت مسجد امام علی (ع) تاکید کرد: قرآن کریم دل های مارا سیقل می دهد و نورانی می کند امام ره می فرمایند: قرآن بخوانید اگر می خواهید تزکیه نفس کنید، بیانیه گام دوم با خود سازی شروع می شود و یکی از راه های خود سازی تلاوت قرآن است.

حجت الاسلام شاهدی گفت: به سمت قرآن توجه کنیم تا در سایه قرآن سایر امور و وضعیتمان بهتر شود و اگر میخواهیم فرزندانمان در مسیر درست قرار بگیرند و موفق شوند بایستی با قرآن و اهل بیت آشنا باشند و مانوس باشند .

 

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک