چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۱۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ساعت ۱۸:۳۴

افتتاح یک باب کتابخانه در روستای قلعه خان شهرستان مانه و سملقان

عصر امروز با حضور محمد وحیدی نمایند مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان وامام جمعه بخش و برخی دیگر از مسئولین و مردم کتاب خانه ای در روستای قلعه خان که زمین آن توسط یکی از اهالی اهدا شده بود  افتتاح شد.
افتتاح یک باب کتابخانه در روستای قلعه خان شهرستان مانه و سملقان ,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه وسملقان عصر امروز با حضور محمد وحیدی نمایند مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان وامام جمعه بخش و برخی دیگر از مسئولین و مردم کتاب خانه ای در روستای قلعه خان که زمین آن توسط یکی از اهالی اهدا شده بود  افتتاح شد.

وحیدی در حاشیه این مراسم به اهمیت کتاب و کتاب خوانی پرداخت و گفت: مهم ترین  داشته های ما و انچه که در تمدن انسانی مانده است و مهم ترین معجزه خداوند به پیامبران عطا فرمود کتاب است و آخرین معجزه ای که خداوند به پیامبر خوبی ها عنایت فرمود  کتاب است، 

وی  به سابقه درخشان روستای قلعه خان در سواد و کتاب خوانی اشاره ونوید هدیه هزار عنوان کتاب را به این کتاب خانه در روستای قلعه خان دادندو افزود: یک افتخار همه ما این است که رهبر ما رهبری است که در بین رهبران سیاسی و دینی دنیا بیشترین کتاب را خوانده و جز تند خوانان کتاب هستند. این از افتخارات ما است ایجاد این فضاهای فرهنگی که کانون نشر کتاب و معارف است که میتواند دنیای ماراآباد کند و آخرت مارا بسازد 

وحیدی درادامه در خصوص مشکلات روستا اظهار کرد: در موضوع اصلاح شبکه آب روستا، کمبودهای روستای قلعه خان کمبود آب حوزه کشاورزی با وزیر نیرو دیدار داشتیم و قولی گرفتیم که مجدا مدارک و مستندات کشاورزان برای حل مشکلات آب کشاورزی ارائه شود و تصمیماتی گرفته شود .

 

 

 

انتهای پیام/صدیقی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک