پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۱۴۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۴:۳۵
امام جمعه موقت آشخانه:

حضور مردم، پیروی از اسلام و ولایت فقیه؛ سه عامل پیروزی و مانایی انقلاب اسلامی ایران است

حجت الاسلام  و المسلمین علی سویدانلو با اشاره به اینکه سه عامل اساسی در شکل گیری نظام نقش داشته است، گفت: این عنصر شامل حضور و حمایت های مردمی، آموزه های اسلامی و دینی و موضوع آخر رهبر ی و مرجعیت امام (ره) و مقام معظم رهبری در ادامه مسیر بوده است.
حضور مردم، پیروی از اسلام و ولایت فقیه؛ سه عامل  پیروزی  و مانایی انقلاب اسلامی ایران است,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام و المسلمین علی سویدانلو، امام جمعه موقت شهر آشخانه در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته ضمن تشکر از حضور پرشکوه مردم تاکید کرد: حضور شما باعث یاس و ناامیدی دشمن است، لذا در همه صحنه ها حضور بهم برسانید، این صحنه ها بزرگترین عباداتی است که در طول عمرمان خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: امروز روز ۲۲بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود، از دهه ۴٠به بعد امام  با یک استراتژی جدید وارد مبارزه با رژیم استکباری شد؛ کسی نتوانست بفهمد که راهبر امام چه بود که امام توانست با آن به پیروزی برسد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه سه عامل اساسی در شکل گیری نظام نقش داشته است، گفت: این عنصر شامل حضور و حمایت های مردمی، آموزه های اسلامی و دینی و موضوع آخر رهبر ی و مرجعیت امام (ره) و مقام معظم رهبری در ادامه مسیر بوده است.

وی بر تلاش مداوم دشمنان اشاره کرد و گفت: دشمنان دست بردار نیستند و از صدر تاریخ براین بودند که نور خدا را خاموش کنند، اراده خدا چیز دیگری است خدا نور خودش را کامل میکند. دست یاری خدا پشت ملت ایران خواهد بود و گشایش و پروزی برای ملت ایران است.

 

انتهای پیام/صدیقی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک