چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۱۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ساعت ۱۵:۲۶
امام جمعه شهر قاضی:

مهمترین مولفه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران، حضور مردم است

امام جمعه شهر قاضی گفت: هرساله در ۲۲ بهمن با نظام جمهوری اسلامی ایران مهمترین مولفه قدرت خودش را به نمایش می‌گذارد و آن مولفه حمایت مردم و ملت ایران از انقلاب اسلامی ایران است.
مهمترین مولفه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران، حضور مردم است,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه وسملقان، حجت الاسلام معصومی، امام جمعه شهر قاضی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تشکر از حضور مردم در راهپیمایی امروز گفت: ۲۲ بهمن ماه روز جشن ملی مردم ایران است خداوند تبارک و تعالی در چنین روزی بزرگترین نعمت روزگاررا به ما هدیه داد و آن حکومت جمهوری اسلامی ایران است لذا هرساله  در ۲۲ بهمن با نظام جمهوری اسلامی ایران مهمترین مولفه قدرت خودش را به نمایش می‌گذارد و آن مولفه حمایت مردم و ملت ایران از انقلاب اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: این مولفه قدرت یعنی حمایت مردم و ملت قابل جایگزینی با هیچ یک از مولفه‌های دیگر قدرت نیست، تنها مولفه قدرتی که توانست در هشت سال دفاع مقدس کشور ما را سربلند خارج کند، همین مولفه قدرت یعنی حمایت مردم و ملت از نظام خودشان بود دشمن هم بعد ازجنگ تحمیلی این رافهمید لذا برنامه‌ریزی چند ساله انجام داد تا بتواند این مولفه قدرت را از نظام ما و انقلاب ما بگیرد.

حجت الاسلام معصومی محور مرکزی سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با نیروی هوایی ارتش را جهاد دانست و گفت: ایشان درخصوص جهاد تبیین فرمودند ما در جنگ ترکیبی به سر می بریم لازمه جنگ ترکیبی دفاع ترکیبی است ما نباید در موضوع دفاع باقی بمانیم باید تهاجم هم داشته باشیم .

این مقام مسئول تاکید کرد: دشمنان تمام تلاششان را می کنند تا در این جنگ رسانه ای بصیرت و بینش عمیق را از مردم بگیرند،  لذا همه ما باید حواسمان باشد در این فضای مجازی اگر کسی خدای ناکرده اهل ماهواره است باید بداند که در تیررس دشمن قرار گرفته است. وظیفه ما در این جنگ روایت‌ها و جنگ  رسانه‌ها جهاد تبعین است آن هم جهاد تبیینی که یک فریضه فوری و قطعی است یعنی واجب یعنی بدون شک و شائبه و تمام کسانی که توانایی دارند لازم است به جهاد تبعین بپردازند.

وی تاکید کرد: اگر کسی توانایی دارد خودش وارد میدان بشود باید اذهان مردم را از شبهات پاک  بکند توانایی ندارد از سرمایه خودش استفاده بکند افرادی را تربیت بکند برای این کار تقویت کند بنابراین هر کس این جهاد را ترک بکند باید بداند مرتکب گناه کبیره شده است.

حجت الاسلام معصومی تاکید کرد: خیلی‌ها تلاش می‌کنند در همین جنگ روایت‌ها که انقلاب را زیر سوال ببرند و بگویند که  انقلاب کارکردخاصی ندارد؛ خدمات  انقلاب را یا کورند نمی‌بینند واگرمی بینند پنهان میکند وحال انکه انقلاب به تعبیر مقام معظم رهبری می فرمایند کارکرد کاملا برجسته وممتازدر زمینه های گوناگون  داشته است

امام جمعه قاضی گفت:  اگر انقلاب ما ضعیف بود اگر به درد نمی خورد که دشمن میلیاردها دلار هزینه نمی‌کرد تا این انقلاب را به زمین بزند البته ما مشکلات اقتصادی داریم اما این مشکلات ارتباط به نظام و انقلاب ندارد این به خاطر کم کاری و یا کچ سلیقگی بعضی ازما مسئولین است اگرما مسئولان در کشورداری در دولت ها مان طبقه منویات امامین انقلاب قدم بر می داشتیم این الان این مشکلات را شاهد نبودیم.

 

انتهای پیام/صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک