چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۱۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ساعت ۱۰:۲۹
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی:

برای حفظ انقلاب باید جهاد تبیین ادامه پیدا کند/ عظمت کشور ایران به برکت خون شهداست

محمد وحیدی با اشاره به اینکه باید قدر ایران را بدانیم و برای سربلندی آن تلاش کنیم، گفت: بر این اساس برای حفظ انقلاب و عظمتش باید جهاد تبیین ادامه پیدا کند.
برای حفظ انقلاب باید جهاد تبیین ادامه پیدا کند/ عظمت کشور ایران به برکت خون شهداست,

محمد وحیدی، نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارعصراترک با اشاره به اینکه طبق بیانات مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی یک ذخیره ماندگار در تاریخ معاصراست، اظهار داشت: بر این اساس برای حفظ انقلاب و عظمتش باید جهاد تبیین ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه دشمن می خواهد ما خودمان را ملت کوچکی بدانیم، ادامه داد: این در حالی است که ملت ایران به حدی بزرگ و دلیر است که تمام معادلات جهانی را برهم زده و حضور این ملت برای دشمنان ایران قابل تحمل نیست.

وحیدی افزود: وضعیت معیشت و اقتصاد مردم خوب نیست، بسیاری از مردم به ویژه در مناطق محروم در شرایط سختی زندگی می کنند، اما باید بدانید عظمت و داشته های کشور ایران بیشتر از چیزی است که در داخل این سرزمین دیده می شود، بلکه ایران کشور با عظمت و قدرتمندی است.

وی با اشاره به اینکه باید قدر ایران را بدانیم و برای سربلندی آن تلاش کنیم، اضافه کرد: عظمت این کشور به برکت خون شهدا است، وقتی گفته می شود که شهدا زنده هستند و وجودشان در بین ما برکت است، باید باور داشته باشیم که قطعا در مسیر تعالی کشور باید از شهدا شفاعت بگیریم.

وحیدی با بیان اینکه 95 درصد برجستگان حوزه علم در دنیا از طبقات پایین ومتوسط به جایگاه های بالای علمی رسیده اند، گفت: دانش آموزان و دانشجویان باید زحمت بکشند که باعث افتخار خانواده ها و مملکت شان شوند.

 

انتهای پیام/ صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک