پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۳۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ساعت ۲۳:۳۱

رژه هوایی ارتش اعلام آمادگی در پاسخگویی به هرگونه تهدید است

جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه پیام پرواز جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش، پیام اقتدار ملی است، گفت: رژه هوایی روز ارتش، در پاسخگویی به هرگونه تهدید در هر سطحی است.
رژه هوایی ارتش اعلام آمادگی در پاسخگویی به هرگونه تهدید است,

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر مهدی هادیان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع فرماندهان، خلبانان و کارکنان فنی شرکت‌کننده در رژه هوایی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایگاه هوایی شهید لشگری مهرآباد گفت: آمادگی و توان رزمی ارتش باعث افتخار و غرور و مایه امید و دلگرمی ملت عزیز ایران اسلامی و مایه ناامیدی برای دشمنان است.

وی افزود: امروز ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های قدرت ملی و در کنار سایر نیروهای مسلح در اوج قدرت و آمادگی قرار داشته و در تأمین امنیت پایدار جایگاه ممتاز و خاص دارد.

امیر هادیان خاطر نشان کرد: رژه هوایی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به نوعی ارائه توانمندی رزمی ارتش و اعلام آمادگی رزم در پاسخگویی به هرگونه تهدید و در هر سطحی است.

وی اظهار کرد: رزمندگان ارتش با رشادت و فداکاری‌های ماندگار در دوران درخشان دفاع مقدس و نیز بعد از جنگ تحمیلی با ارتقای مستمر قدرت بازدارندگی خود در مقابل دشمنان و نقش‌آفرینی فعال در حوزه‌های جنگ نرم، مقابله با بیماری کرونا و مشارکت فعال و مؤثر در عرصه‌های مختلف امدادی و مردم‌یاری درستی حسن اعتماد امام (ره) و حقانیت ارتش را اثبات کردند.

جانشین نیروی هوایی ارتش، اقتدار دفاعی امروز کشور را وامدار پیشکسوتان سرافراز و شهدایی دانست که عزت و افتخار را برای ارتش و نظام مقدس اسلامی رقم زدند و تأکید کرد: عنایت، حمایت و رضایت فرماندهی معظم کل قوا از ارتش و این پرچم افتخار و سرافرازی که امروز در دست ماست مسؤلیت و انگیزه ما را مضاعف می‌کند.

امیر هادیان در پایان، پیام پرواز جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش در آسمان را پیام اقتدار ملی دانست و گفت: غرش جنگنده‌های نیروی هوایی در کنار سایر تجهیزات و تسلیحات نیروهای مسلح در مراسم رژه روز ارتش، پیام معناداری به خصوص برای دشمنان کشور دارد و همه باید بکوشیم با یک رژه باشکوه و ایمن در ارائه پیام پرصلابت به طور شایسته نقش‌آفرین باشیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک