پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۴۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ساعت ۱۳:۵۱
استاندار خراسان شمالی:

ارتش همانند سایر نهادها باید به سمت تولید و دانش بنیان حرکت کند

استاندار خراسان شمالی گفت: ارتش با اتکای به ولایت و داشته های داخلی در امنیت کشور نقشی اساسی ایفا کرده است و اکنون نیز می تواند بواسطه رهنمودهای مقام معظم رهبری و تکیه بر تولید، مراکز دانش بنیان و نیروهای داخلی به خودکفایی برسد.
ارتش همانند سایر نهادها باید به سمت تولید و دانش بنیان حرکت کند,خراسان شمالی+بجنورد+استاندار+محمدرضا حسین نژاد+ارتش+دانش بنیان

به گزارش پایگاه خبری بجنا، محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی روز دوشنبه در صبحگاه مشترک تیپ ۱۳۰ ارتش شهید دلجویان خراسان شمالی با گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: امسال که مزین به تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی است باید سرلوحه فعالیت های مسئولان قرار گیرد و ارتش نیز در این راستا می‌تواند به خوبی نقش آفرینی کند.

وی افزود: ارتش نیز همانند سایر نهادها باید به سمت تولید و دانش بنیان ها حرکت کند چراکه تولیدی که به صورت دانش بنیان و توسط فرزندانمان شکل گیرد، اشتغال آفرینی خوبی نیز ایجاد می‌شود.

حسین نژاد عنوان کرد: تمامی موفقیت های جمهوری اسلامی ایران به واسطه ایمان، تقوا و ولایت ایجاد شده و از حضور پررنگ مردم در تمامی عرصه ها بهره برده است و ارتش نیز وظیفه دارد تا همچنان از عزت و شرف مردم دفاع خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: قرآن کریم سرشار از آموزه های دینی، امنیتی و دفاعی است و اگر ارتش جمهوری اسلامی از این دستورات پیروی کند در تمامی عرصه ها موفق می شود و سابقه نشان داده است که همین رویه توسط ارتش دنبال شده است.

حسین نژاد، ولایت را از پایه های اصلی نظام عنوان کرد و گفت: نیروهای مسلح زیر چتر ولایت به خوبی از آرمان های نظام دفاع و از این رکن اساسی در برابر توطئه ها حفاظت کرده اند.

استاندار خراسان شمالی اضافه کرد: ارتش با اتکای به ولایت و داشته های داخلی در امنیت کشور نقشی اساسی ایفا کرده است و اکنون نیز بواسطه رهنمودهای مقام معظم رهبری و تکیه بر تولید، مراکز دانش بنیان و نیروهای داخلی به خودکفایی برسد.

وی تصریح کرد: موفقیت هایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور ایجاد شد و رشد متوازنی که در تمام حوزه ها شکل گرفته است، بواسطه ولایتمداری و تکیه بر نیروهای داخلی ایجاد شده است و نیروهای مسلح نیز در این راستا به خوبی حرکت و نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

حسین نژاد خاطرنشان کرد: اکنون نظام جمهوری اسلامی به عنوان الگویی در جهان اسلام شناخته می شود و امنیت و استقلال به برکت خون شهدا در این نظام پایدار شد و کشور به خوبی در برابر توطئه های دشمنان حفظ شده است.

 

انتهای پیام/عبدالله یزدانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک