چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۴۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ساعت ۱۷:۰

جانشین فرمانده‌کل سپاه: دشمنان ‌در موضع ضعف و ذلت قرار دارند/ در ‌پاسداری از انقلاب هیچ‌گاه کوتاهی نخواهیم کرد

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان ‌ایران اسلامی در موضع ضعف و ذلت قرار دارند، گفت: دشمنان در تهاجمات خود علیه ایران هیچ‌گاه نتیجه‌ای نگرفتند.
جانشین فرمانده‌کل سپاه: دشمنان ‌در موضع ضعف و ذلت قرار دارند/ در ‌پاسداری از انقلاب هیچ‌گاه کوتاهی نخواهیم کرد,
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، دریادار پاسدار علی فدوی ظهر امروز در مراسم معارفه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه رمز پیروزی در وحدت کلمه است، اظهار داشت: در استان خراسان جنوبی و مناطق کویری دل‌ها به هم نزدیک‌تر و این وحدت کلمه میسرتر است.

وی افزود: به‌برکت انقلاب اسلامی و بنیانگذار آن حضرت امام خمینی(ره)، ملت ایران پای کار آمدند و این همه عنایت‌های خداوند شامل حال ما شد و اکنون 43 سال از عمر پرافتخار و‌ تهاجم بزرگ‌ترین اتحاد مستکبرین جهان برای نابودی انقلاب می‌گذرد، اما دشمنان نتیجه‌ای نگرفتند و در موضع ضعف و ذلت هستند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت و بندگانی که پای کار بیایند و به تکالیف خود عمل کنند خداوند آنان را یاری خواهد کرد و تجربه انقلاب نشان داده است که تحقق وعده خداوند در حمایت از مستضعفان است.

وی ادامه داد: پاسداران در تمام این سال‌ها پای کار انقلاب اسلامی آمدند و خداوند به وعده خویش عمل و پیروزی را حاصل کرد. خداوند این توفیق را به سپاه پاسداران داده است که در خدمت نظام و پاسداری از انقلاب باشد و توفیق در هر مسئولیتی به وحدت کلمه است.

فدوی افزود: اگر در مسائل اقتصادی و فرهنگی و همه امور به تکالیف خود عمل می‌کردیم اکنون نباید مشکل می‌داشتیم.

وی تصریح کرد: در این سال‌ها برخی الگوی اقتصادی را از غرب گرفتند اما این دولت انقلابی و‌ مردمی می‌خواهد بر مبانی اسلامی عمل کند و امیدواریم این مهم تحقق پیدا کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان در این 43 سال همه توان خود را برای شکست انقلاب به کار گرفتند، بیان کرد: اما امروزه به جرأت می‌توان گفت دشمن نتوانست به هدف خود برسد.

فدوی با تأکید بر پیشرفت روزافزون جبهه مقاومت با تأسی به فرهنگ انقلاب گفت: استکبار این روزها نه تنها در برابر ایران بلکه در مقابل دلدادگان انقلاب اسلامی به ذلت رسیده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر ما تکالیف خود را در برابر فرامین الهی پای کار باشیم، بی شک خداوند نیز به وعده‌های خود در پشتیبانی و پیروزی جبهه حق عمل می‌کند.

سردار فدوی بیان کرد: در واقع می‌توان گفت تجربه 43 سال انقلاب اسلامی نشان دهنده تحقق وعده‌های خداوند در حمایت و پیروزی مستضعفان است.

وی با بیان اینکه در 43 سال گذشته برخی می‌گفتند الگوی اقتصادی را باید از غرب بگیریم افزود: دولت مردمی سیزدهم بیان کرده که در اقتصاد الگوی مدیریت انقلاب اسلامی را پیگیری خواهد کرد که امیدواریم با این روش مشکلات مردم در حوزه اقتصاد کاهش یابد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه رمز پیروزی انقلاب وحدت کلمه بود گفت: کسانی که در سپاه استان‌ها مسئولیت می‌گیرند نیز در راستای این وحدت باید بکوشند چرا که عنایت خداوند به وحدت است.

وی بیان کرد: به تجربه دریافته‌ام که در استان‌های کویری دل‌ها به هم نزدیک‌تر و وحدت کلمه جلوه بیشتری دارد همچنین  اگر در برابر کلمه پاسدار بخواهیم یک جمله بگذاریم آن کلمه خدمت و خدمتگزار است که این خدمتگزاری را باید ادامه دهیم.

در این مراسم سرتیپ‌دوم پاسدار محمدرضا مهدوی به‌عنوان فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی معرفی و از زحمات سردار علی قاسمی فرمانده سابق سپاه استان قدردانی شد.

انتهای پیام/254/ش+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک