یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۴۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ساعت ۲۳:۱

۲۱ دستگاه خودروی فوق سنگین «تانکبر کیان» را بازتولید کردیم

فرمانده مرکز بهینه سازی و نوسازی و ساخت قطعات شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش گفت: تاکنون تعداد ۲۱ دستگاه خودروی فوق سنگین تانکبر کیان را بازتولید و تحویل یگان‌های عملیاتی دادیم.
۲۱ دستگاه خودروی فوق سنگین «تانکبر کیان» را بازتولید کردیم,

به گزارش خبرنگار مهر، امیر غلام حسین سلیمانی فرمانده مرکز بهینه سازی و نوسازی و ساخت قطعات شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش صبح امروز در آیین رونمایی از تولیدات این مرکز که با حضور فرمانده کل ارتش برگزار شد، اظهار داشت: امروز در سایه اتکا به خودباوری و نوآوری در سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین، شاهد دستاوردهای این نیرو و مرکز زرهرن در بروزرسانی و تولید تجهیزات، با نگاه به توانمندی های داخل کشور هستیم.

وی افزود: دراین ارتباط مرکز زرهرن تاکنون تعداد ۲۱ دستگاه خودروی فوق سنگین تانکبر کیان را بازتولید و تحویل یگان ها کرده است و در مرحله دوم نیز تعداد ۳۰ دستگاه تریلر در مراحل مختلف بازتولید از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد دارد که تعداد ۷ دستگاه به مرحله ۱۰۰ درصد رسیده است.

فرمانده مرکز بهینه سازی و نوسازی و ساخت قطعات شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: علاوه بر آمادگی لازم جهت تولید و بازتولید ۱۰۰ دستگاه کشنده فوق سنگین و سنگین، تعداد ۱۰۰ دستگاه تریلر فوق سنگین با فراهم آوردن تمام تجهیزات و زیرساخت های مورد نیاز شروع کرده تا در یک بازه زمانی یک ساله تحویل یگان های عملیاتی شود.

آمادگی ارتش برای حمایت از خودروسازان

امیر سلیمانی فرمانده مرکز بهینه سازی زرهرن نزاجا در حاشیه رونمایی از آخرین تجهیزات این مرکز در جمع خبرنگاران، گفت: امروز شاهد رونمایی از برخی از محصولات تولیدی در مرکز شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش بودیم؛ دستاوردهایی که در همکاری با شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی به دست آمده است.

وی افزود:  مرکز شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش توانسته خودرو های سنگین ۱۰۰ تن و ۶۰ تن را تولید و باز تولید کند و امروز شاهد رونمایی از این دو محصول بودیم؛ علاوه بر این از بیمارستان سیار و آمبولانس زرهی با قابلیت شش مصدوم هم رو نمائی شد.

فرمانده مرکز بهینه سازی زرهرن نزاجا  اضافه کرد: تولیدات این مرکز به صورت کاملا بومی است که با استفاده از تجارب، بهره مندی از دانش بومی و در همکاری با مراکز علمی به دست آمده است. 


امیر سلیمانی تاکید کرد: ما این آمادگی را داریم که تجربیات خود را در اختیار شرکت های خودرو سازی قرار بدهیم زیرا معتقدیم در زمان تحریم باید نگاه ملی به ماموریت ها داشت تا با الگوهای جدید، با تحریم ها مقابله کرد.

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک