یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۴۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ساعت ۹:۱۶
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

بازجذب پزشکان متخصص در مناطق محروم خراسان شمالی/ برخورداری گرمه و جاجرم به صورت تمام وقت از متخصص قلب

محمدرضا جمعه زاده از بازجذب تعدادی از پزشکان متخصص به خراسان شمالی خبر داد و گفت: با حضور این پزشکان متخصص در شرایط محرومیت استان، نیاز درمانی و دسترسی مردم به متخصص تا حدود زیادی مرتفع شده است.
بازجذب پزشکان متخصص در مناطق محروم خراسان شمالی/ برخورداری گرمه و جاجرم به صورت تمام وقت از متخصص قلب ,

محمدرضا جمعه‌زاده، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: جذب تعدادی از پزشکان متخصص به استان خراسان شمالی و فعالیت تمام وقت متخصص قلب در شهرستان جاجرم در راستای کاهش مراجعات به مرکز استان در دستور اجرا قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در سال گذشته، تعداد ۵۹ نفر متخصص سهمیه استان خراسان شمالی برای شروع به کار دعوت شدند که از این تعداد، چهار پزشک برای همکاری مراجعه نکردند.

جمعه زاده با بیان اینکه دو نفر متخصص بیهوشی، یک نفر متخصص قلب و یک نفر متخصص جراحی عمومی به دلیل شرایط خاص خود نتوانستند شروع به کار کنند، گفت: با پیگیری و رایزنی‌های انجام‌شده، موفق شدیم تمام شرایط برای شروع به کار متخصصان را فراهم کنیم تا بتوانیم سطح خدمات درمانی را در استان ارتقا دهیم.

وی افزود: هم اکنون با حضور این پزشکان متخصص در شرایط محرومیت استان، نیاز درمانی و دسترسی مردم به متخصص تا حدود زیادی مرتفع شده و برای تأمین کامل نیاز استان در راستای حضور متخصصان بیشتر، پیگیری‌های لازم با وزارت بهداشت انجام شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی همچنین از بهره‌مندی شهرستان گرمه و جاجرم از متخصص قلب به صورت تمام وقت خبر داد و گفت: تا پیش از این، بیماران قلبی شهرستان گرمه و جاجرم توسط متخصص داخلی ویزیت و در موارد نیاز به شهرستان‌های هم‌جوار اعزام می‌شدند.

جمعه‌زاده عنوان کرد: با پیگیری‌های مداوم در معاونت درمان دانشگاه توانستیم پوشش کامل تخصص قلب را در تمام روزهای ماه به بیمارستان جوادالائمه شهرستان جاجرم اضافه کنیم.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک