یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۴۵۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ساعت ۱۴:۱

سرفصل های آموزشی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تدوین شد

سرپرست اداره جوانی جمعیت و رئیس دبیرخانه قرارگاه عملیاتی سلامت و جوانی جمعیت وزارت بهداشت، از تدوین سرفصل های آموزشی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد.
سرفصل های آموزشی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تدوین شد,

به گزارش خبرگزاری مهر، صابر جباری، در ششمین جلسه قرارگاه عملیاتی حمایت از سلامت خانواده و جوانی جمعیت، گفت: در راستای اجرایی شدن مواد ۲۸، ۳۵ و ۴۶ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سرفصل‌های آموزشی مورد نیاز برای سه سطح مدیران، کارشناسان بهداشتی و عموم مردم تدوین شد.

وی افزود: همچنین مواد ۶، ۱۵، ۱۷، ۲۰ و ۳۵ این قانون در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی تابعه با ابلاغ کمیته پشتیبانی و هوشمندسازی معاونت توسعه قرارگاه عملیاتی سلامت و جوانی جمعیت، اجرایی شده است.

رئیس دبیرخانه قرارگاه عملیاتی سلامت و جوانی جمعیت یادآور شد: در راستای اجرای مصوبات قبلی قرارگاه عملیاتی حمایت از سلامت خانواده و جوانی جمعیت کمیته‌های بهداشت، فرهنگی، رسانه و پشتیبانی و هوشمندسازی که در ساختار و شرح وظایف دبیرخانه ملی این قرارگاه مصوب شده بود تشکیل شد.

جباری، طراحی و برنامه ریزی مراسم سالروز ملی جمعیت و بزرگداشت هفته ملی جمعیت را اقدام دیگر دبیرخانه قرارگاه عملیاتی سلامت و جوانی جمعیت در راستای اجرای مصوبات قرارگاه برشمرد و گفت: از اساتید و کارکنان وزارت بهداشت که در سال ۱۴۰۰ ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده اند توسط کمیته فرهنگی قرارگاه تقدیر به عمل خواهد آمد.

سرپرست اداره جوانی جمعیت وزارت بهداشت بیان داشت: دستورالعمل هفته ملی جمعیت توسط کمیته بهداشت و دستورالعمل فرهنگی هفته ملی جمعیت توسط کمیته فرهنگی قرارگاه عملیاتی سلامت و جوانی جمعیت وزارت بهداشت، جهت ابلاغ به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تدوین شده است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک