پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۵۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ساعت ۲۲:۱

خدمت‌رسانی تاکسیرانی همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب تهران

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب، اقداماتی را با هدف خدمت رسانی به مراجعه‌کنندگان به این نمایشگاه در دستور کار قرار داده است.
خدمت‌رسانی تاکسیرانی همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب تهران,

به گزارش خبرگزاری مهر، این اقدام به همت معاونت نظارت و امور مناطق و به منظور تسهیل در آمد و شد علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در محدوده نمایشگاه کتاب تهران و ممانعت از بهره‌گیری مراجعان از خودروهای شخصی خود مد نظر مسئولان امر قرار گرفته است.

در سه روز ابتدایی برگزاری، وفق نظر دست‌اندرکاران نمایشگاه کتاب، ۵۰ تاکسی در مجاورت درب شماره ۱۵ نمایشگاه مستقر شدند که به دلیل فاصله مکان توقف تاکسی‌ها با محل نمایشگاه با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه نشد. در ادامه و از روز چهارم برگزاری نمایشگاه، به پیشنهاد سازمان تاکسیرانی، محل استقرار تاکسی‌ها از مجاورت درب ۱۵ به داخل درب ۳ (روبروی خیابان شهید بهشتی) منتقل شد که این اقدام استقبال بالای بازدیدکنندگان را در پی داشت.

وحید سرلک، معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در این زمینه بیان کرد: خدمت رسانی به قشر کتابخوان و کتاب دوست، به صورت مداوم و در ساعات فعالیت نمایشگاه از طریق تاکسی‌های مستقر در حال انجام است و تا آخرین ساعات برپایی نمایشگاه کتاب ادامه می‌یابد.

وی افزود: سازمان تاکسیرانی شهر تهران نظارت کاملی بر فعالیت‌های خودروهای تاکسی فعال در نمایشگاه دارد و بازدیدکنندگان در صورت داشتن هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد می‌توانند به عوامل مستقر در خودرو گشت سازمان تاکسیرانی که به طور مستمر در محل استقرار تاکسی‌ها حضور دارد، مراجعه و یا با شماره ۱۸۸۸ تماس حاصل کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک