پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۵۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ساعت ۱۲:۴۰

حمایت از پروژه های داخلی‌سازی نفتکش/ افزایش ۲ برابری حمل نفت

وزیر کار با اشاره به موفقیت های شرکت ملی نفتکش گفت: حمل و نقل نفت بیش از ۲ برابر شده است و اگر نیاز به ظرفیت بالاتری باشد اتفاق می‌افتد.
حمایت از پروژه های داخلی‌سازی نفتکش/ افزایش ۲ برابری حمل نفت,

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الله عبدالملکی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در بازدید از نمایشگاه بین المللی نفت با اشاره بر اینکه تمرکز ما بر تحول در مدیریت و استقرار مدیران جهادی و متخصص است، افزود: در این مدت بیش از ۵۲۰ نفر انتصاب انجام دادیم که حدود ۳۰۰ نفر از آنها در حوزه اداری و ۲۲۰ نفر در حوزه‌های اقتصادی بوده اند.

وی افزود: شرکت ملی نفتکش موفقیت‌های خوبی در این مدت داشته و حمل و نقل نفت بیش از ۲ برابر شده است و اگر نیاز به ظرفیت بالاتری باشد اتفاق می‌افتد.

عبدالملکی با اشاره به اینکه شرکت ملی نفتکش ایران جزو سه ناوگان برتر کشتیرانی نفتی دنیاست، تصریح کرد: این شرکت را با استفاده از بانک‌های زیر مجموعه، در راستای داخلی‌سازی کشتی‌های نفتکش، حمایت می‌کنیم، خود شرکت ملی نفتکش هم سودآوری خوبی داشته وبخشی از سودش را می‌تواند به این بحث اختصاص دهد.

وی اظهار کرد: یکی از اتفاق‌های خوب در شرکت‌های تابع وزارت کار، گرایش به رویکرد دانش‌بنیان و تولید داخلی است، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه در حوزه پالایشگاهی موفق به داخلی‌سازی یک هزار و ۵۰۰ قطعه شده است و سایر شرکت‌ها برای برطرف کردن نیازهای فناورانه با شرکت‌های دانش‌بنیان وارد مذاکره شده‌اند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک