پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۵۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ساعت ۱۱:۴۱

آغاز رقابت نقل و انتقالاتی پرسپولیس و سپاهان

مشکل دروازه بانی پرسپولیس و سپاهان اصفهان در فصل گذشته باعث اهمیت این موضوع برای جذب سنگربان مطمئن از اروپا شده است.
آغاز رقابت نقل و انتقالاتی پرسپولیس و سپاهان,

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال در حالی برگزار می‌شود که قهرمانی استقلال قطعی شده است اما رقابت برای دومی بین پرسپولیس و سپاهان اصفهان ادامه دارد.

رقابت بین دو رقیب سنتی در حالی ادامه دارد که مدیران هر دو باشگاه تلاش‌های خود برای بستن تیمی قدرتمند در تابستان سال جاری را آغاز کرده اند.

رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با وجود تکذیب‌های چند روز اخیر این باشگاه مذاکره برای جذب بازیکنانی نظیر علیرضا بیرانوند را آغاز کرده است. با این حال علاوه بر پرسپولیس تیم‌هایی همچون سپاهان و گل گهر سیرجان نیز در پی جذب بیرانوند هستند.

پرسپولیس و سپاهان علاوه بر درخواست برای جذب بیرانوند، دنبال پیام نیازمند نیز هستند تا گلر فصل گذشته پورتیموننزه پرتغال را به خدمت بگیرند. این در حالی است که نیازمند بر خلاف بیرانوند هنوز تصمیم به بازگشت از اروپا نگرفته است اما مشتریان پر و پا قرص خود را در فوتبال باشگاهی کشور دارد.

باید دید رقابت بین دو باشگاه در بیرون از مستطیل سبز برای جذب بازیکنان مد نظر سرمربیان خود به کجا ختم می‌شود. آیا سپاهان مثل فصل گذشته که شهریار مغانلو را از چنگ پرسپولیس در آورد امسال هم دروازه بان لژیونر مورد نظر سرخپوشان را جذب کند یا این بار رضا درویش خواهد توانست جنگ جذب بازیکن ملی پوش را از محمدرضا ساکت مدیر عامل سپاهان ببرد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک