یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۱۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۷۱۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ساعت ۲۰:۳۱

برنامه و نتایج لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ والیبال + جدول

لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ والیبال با حضور مدعیان جهانی در حال برگزاری است.
برنامه و نتایج لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ والیبال + جدول,

لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۸ خردادماه در حالی برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ایران با ترکیب جوان خود در این رقابت‌ها حضور دارد.

 در گروه مردان ۱۶ تیم برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا در این رقابت‌ها حضور دارند.

این مسابقات در دوم مردادماه با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

حضور بلندقامتان ایران در این رقابت‌ها با سرمربی ایرانی برای نخستین بار اتفاق می‌افتد. پیش از این ایگور کولاکوویچ در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ و ولادیمیر آلکنو در سال ۲۰۲۱ هدایت ایران را در لیگ‌ملت‌ها برعهده داشتند.

ایران در دوره قبلی این رقابت‌ها (لیگ ملت‌های ۲۰۲۱) با هدایت آلکنو روسی نتایج خوبی نگرفت و در آخر در رده دوازهم این رقابت‌ها ایستاد.

*هفته نخست: گروه یک در شهر برازیلیا برزیل

ردیف

تیم

تاریخ و ساعت برگزاری (به وقت ایران)

۱ ایران ۳ – ۱ چین چهارشنبه ۱۸ خرداد(ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد)
۲ ایران ۰ – ۳ هلند

جمعه ۲۰ خرداد(ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه)

۳ ایران ۳ –۱ استرالیا

یکشنبه ۲۲ خرداد (ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد)

۴ ایران ۰ – ۳ ژاپن

یکشنبه ۲۲ خرداد (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)

*هفته دوم: گروه چهارم در شهر صوفیه بلغارستان

ردیف

تیم

تاریخ و ساعت برگزاری (به وقت ایران)
۱ ایران – بلغارستان

سه‌شنبه ۳۱ خرداد (ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه)

۲ ایران – آمریکا

پنج‌شنبه دوم تیرماه (ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه)

۳ ایران – برزیل

جمعه سوم تیرماه(ساعت ۱۸)

۴ ایران – کانادا،

شنبه چهارم تیرماه(ساعت ۱۵)

* هفته سوم: گروه ششم شهر گدانسک لهستان

 

ردیف

تیم

تاریخ و ساعت برگزاری (به وقت ایران)

۱ ایران – لهستان

سه‌شنبه ۱۴ تیرماه(ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه)

۲ ایران – ایتالیا

پنج‌شنبه ۱۶ تیرماه(ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه)

۳ ایران – اسلوونی

جمعه ۱۷ تیرماه(ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه)

۴ ایران – صربستان

شنبه ۱۸ تیرماه(ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه)

 

شاگردان بهروز عطایی روزهای ۱۸ تا ۲۲ خردادماه به ترتیب با تیم‌های چین، هلند، استرالیا و ژاپن در هفته نخست لیگ ملت‌ها مسابقه می‌دهند پس از آن روز یکشنبه ۲۲ خرداد برازیلیا را به مقصد صوفیه بلغارستان ترک خواهد کرد.

تیم والیبال ایران از ۳۱ خرداد تا چهارم تیرماه و در چارچوب هفته دوم لیگ ملت‌ها به ترتیب به مصاف تیم‌های بلغارستان، آمریکا، برزیل و کانادا خواهد رفت. کاروان والیبال ایران دوشنبه ششم تیرماه صوفیه را به مقصد لهستان ترک خواهد کرد.  

مردان والیبال ایران روزهای ۱۴ تا ۱۸ تیرماه به ترتیب و در چارچوب هفته سوم و پایانی لیگ ملت‌ها به مصاف تیم‌های لهستان، صربستان، ایتالیا و اسلوونی می‌روند تا به کار خود در مرحله گروهی پایان دهند.

چه تیم‌هایی به دور بعد صعود می‌کنند؟

نتایج دیدارهای مرحله گروهی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ در یک جدول محاسبه خواهد شد و در پایان مرحله مقدماتی هفت تیم برتر جدول به همراه ایتالیا میزبان، به مرحله نهایی صعود خواهند کرد تا برای تعیین مقام اول تا هشتم این رقابت‌ها به مصاف یکدیگر بروند.

زمان و مکان برگزاری دیدارهای مرحله نهایی

دیدارهای مرحله نهایی از ۲۹ تیرماه تا دوم مردادماه در شهر بولونیا ایتالیا پیگیری خواهد شد و در صورتی که تیم ملی والیبال ایران به این مرحله صعود کند، ملی پوشان کشورمان از لهستان راهی ایتالیا می‌شوند و اگر در جمع هفت تیم برتر جدول مرحله گروهی قرار نگیرند، به ایران بازخواهند گشت.  

برنامه کامل لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ (به وقت ایران) :

** گروه یک، هفته نخست، میزبان: برزیل – برزیلیا

** گروه دوم، هفته نخست، میزبان: کانادا – اوتاوا

چهارشنبه ۱۸ خرداد

گروه یک:

ایران ۳ – ۱ چین

اسلوونی ۰ – ۳ آمریکا

گروه دوم:

بلغارستان ۱ – ۳ صربستان

کانادا ۰ – ۳ آلمان 

 

پنج شنبه ۱۹ خرداد

گروه یک:

ژاپن ۳ – ۱ هلند

برزیل ۳ – ۰ استرالیا

ژاپن ۳ – ۱ چین

گروه دوم:

لهستان ۳ – ۰ آرژانتین

فرانسه ۳ – ۰ ایتالیا

آلمان ۱ – ۳ آرژانتین

 

جمعه ۲۰ خرداد

گروه یک:

هلند ۰  – ۳ آمریکا

برزیل ۳ – ۱ اسلوونی

هلند ۳ – ۰ ایران

گروه دوم:

صربستان ۱ – ۳ فرانسه

لهستان ۱ – ۳ ایتالیا

صربستان ۳ – ۲ آرژانتین

 

شنبه ۲۱ خرداد

گروه یک:

ژاپن ۲ – ۳ آمریکا

استرالیا ۰ – ۳ اسلوونی

آمریکا ۳ – ۱ برزیل

گروه دوم:

بلغارستان ۲ – ۳ آلمان

فرانسه ۳ – ۰ کانادا

آلمان ۳ – ۲ صربستان

 

یکشنبه ۲۲ خرداد

گروه یک:

اسلوونی ۳ – ۱ چین

ایران ۳ – ۱ استرالیا

برزیل ۰ – ۳ چین

ایران ۰ – ۳ ژاپن

هلند ۳ – ۰ استرالیا

گروه دوم:

بلغارستان ۰ – ۳ لهستان

کانادا ۰ – ۳ ایتالیا

فرانسه ۱ – ۳ لهستان

آرژانتین ۱ – ۳ ایتالیا

 

دوشنبه ۲۳ خرداد

گروه دوم:

بلغارستان 2 – 3 کانادا

جدول لیگ ملتها پس از هفته اول

 

** گروه سه، هفته دوم، میزبان: فیلیپین – کوئزون  

** گروه چهارم، هفته دوم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

 

سه‌شنبه ۳۱ خرداد

گروه سوم:

اسلوونی – هلند؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

آرژانتین – ژاپن؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

استرالیا – کانادا؛ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه

ایران – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 

چهارشنبه یکم تیرماه

گروه سوم:

چین – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

آلمان – ایتالیا؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

برزیل – لهستان؛ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه

صربستان – آمریکا؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 

پنج‌شنبه دوم تیرماه

گروه سوم:

فرانسه – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

چین – آلمان؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

آرژانتین – اسلوونی؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

لهستان – کانادا؛ ساعت ۱۵

صربستان – برزیل؛ ساعت ۱۸

آمریکا – ایران؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 

جمعه سوم تیرماه

گروه سوم:

آلمان – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

آرژانتین – چین؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

ژاپن – ایتالیا؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

صربستان – کانادا؛ ساعت ۱۵

ایران – برزیل؛ ساعت ۱۸

استرالیا – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 

شنبه چهارم تیرماه

گروه سوم:

آرژانتین – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

ژاپن – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – اسلوونی؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

کانادا – ایران، ساعت ۱۵

لهستان – استرالیا؛ ساعت ۱۸

آمریکا – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 

یکشنبه پنجم تیرماه

گروه سوم:

آلمان – فرانسه، ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه

ژاپن – اسلوونی؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – چین؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

صربستان – استرالیا؛ ساعت ۱۵

آمریکا – لهستان؛ ساعت ۱۸

بلغارستان – برزیل؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 

** گروه پنجم، هفته سوم، میزبان: ژاپن شهر اوزاکا  

** گروه ششم، هفته سوم، میزبان: لهستان شهر گداسنک

 

سه‌شنبه ۱۴ تیرماه

گروه پنجم:

آمریکا – آلمان؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – آرژانتین؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم:

بلغارستان – ایتالیا؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

ایران – لهستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

چهارشنبه ۱۵ تیرماه

گروه پنجم:

برزیل – آلمان؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

ژاپن – استرالیا؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

هلند – چین؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

اسلوونی – صربستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

پنج‌شنبه ۱۶ تیرماه

گروه پنجم:

فرانسه – آمریکا؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

آلمان – استرالیا؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – برزیل؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم:

ایران – ایتالیا؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

بلغارستان – اسلوونی؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

لهستان – چین؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

جمعه ۱۷ تیرماه

گروه پنجم:

آرژانتین – استرالیا؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

فرانسه – برزیل؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

ژاپن – کانادا؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

هلند – بلغارستان؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

ایران – اسلوونی؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – صربستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

شنبه ۱۸ تیرماه

گروه پنجم:

فرانسه – آرژانتین؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

کانادا – آمریکا؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

آلمان – ژاپن؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

بلغارستان – چین؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

صربستان – ایران؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

لهستان – هلند؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

 

یکشنبه ۱۹ تیرماه

گروه پنجم:

آمریکا – آرژانتین؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

استرالیا – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

برزیل – ژاپن؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

چین – صربستان؛ ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – هلند؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

اسلوونی – لهستان؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

انتهای پیام/ایسنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک