پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ساعت ۱۰:۲۹
وزیر راه و شهرسازی :

راه آهن مشهد، بجنورد، گرگان در دستور کار کلان کشور است

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیگیری احداث راه آهن مشهد، بجنورد، گرگان در دستور کار کلان کشور است که احداث آن می تواند تاثیر خوبی در تمامی حوزه ها در استان داشته باشد.
راه آهن مشهد، بجنورد، گرگان در دستور کار کلان کشور است,

 به گزارش عصراترک،  رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای هماهنگی راه وشهرسازی خراسان شمالی در بدو ورود به استان خراسان شمالی و با حضور دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اظهار کرد: در سفر هیأت دولت به استان با اعتبارات خوبی که در بخش های مختلف دیده شده و با اعتبار پیش بینی شده در بخش راههای استان تحول خوبی در حوزه حمل و نقل استان ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه استان خراسان شمالی استانی محروم و با درآمد پایین است، خاطر نشان کرد: باید تعداد واحدهای در حال ساخت در این استان افزایش پیدا کند و اگر این اتفاق رخ دهد اجاره مسکن هم کاهش می یابد.

قاسمی افزود: سیاست دولت سیزدهم تقویت مناطق محروم است و در تمامی سفرها مصوبات خوبی برای بهبود کیفیت زندگی مردم در تمامی حوزه ها مصوب می شود.

به گزارش عصراترک، همزمان با سفر هیات دولت به استان خراسان شمالی آئین افتتاح ۱۱۵ میلیارد تومان پروژه اجرا شده در سالجاری شامل ۷۷ کیلومتر راه روستایی و بهسازی روکش راه و سه پل و رفع سه نقطه پرتصادف برگزار شد.

عملیات اجرایی ۱۵۵ میلیارد تومان پروژه عمرانی شامل احداث ۶۰ کیلومتر راه روستایی و بهسازی روکش ۱۵۰ کیلومتر راه در استان نیزامروز آغاز شد.

این پروژه ها با حضور قاسمی وزیر راه و شهرسازی، کیانی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، تیموری معاون برنامه ریزی سازمان، اکبری معاون راهداری، شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی و سایر مدیران استانی افتتاح شد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک