یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۱۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۷۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ساعت ۱۱:۰

استارت دوباره بانوی دونده نابینا برای حضور در پارالمپیک پاریس

دونده سرعتی تیم ملی نابینایان و کم بینایان با اشاره به ارتقاء رکوردش نسبت به چند سال گذشته، گفت: تمام تلاشم حضور در بازیهای پارالمپیک پاریس است.
استارت دوباره بانوی دونده نابینا برای حضور در پارالمپیک پاریس,

هاجر صفرزاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هر چند در مسابقات قهرمانی کشور که اردیبهشت امسال برگزار شد پیشرفت خوبی داشتم، اما با این وجود هنوز از رکورد خود راضی نیستم و تلاشم بر این است که دوباره به روزهای اوج خود برگردم.

وی گفت: در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا رکوردم در دوی ۴۰۰ متر، یک دقیقه و ۶ ثانیه بود و بعد از این بازیها در هیچ تورنمنت رسمی دیگری حضور نداشتم، با تمرینات مداوم و خوبی که طی چند سال گذشته داشتم هم اکنون رکوردم به ۵۷ ثانیه رسیده و همچنان در حال ارتقای رکوردم هستم.

این دونده تیم ملی نابینایان و کم بینایان با اشاره به حضورش در مسابقات لیگ باشگاهی دوومیدانی افراد سالم، تصریح کرد: این مسابقات در ۳ مرحله از تیرماه شروع می‌شود که سعی دارم با شرکت در این مسابقات شرایط خود را از نظر بدنی و رکوردی مورد ارزیابی قرار دهم و برای مسابقات آینده آماده شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مسابقات گرند پری مراکش حضور خواهید داشت یا خیر؟ گفت: بستگی به تصمیم فدراسیون و کادر فنی دارد که به این مسابقات اعزام شوم یا خیر؟ هنوز لیست نفرات اعزامی به این تورنمنت مشخص نیست.

صفرزاده در پایان خاطرنشان کرد: آخرین حضورم در مسابقات پارادوومیدانی، جایزه بزرگ امارات بود و از آن تاریخ تا به امروز در هیچ تورنمنت رسمی حضور نداشتم، البته الان شرایطم نسبت به قبل از نظر رکوردی خیلی فرق کرده و آماده‌تر از گذشته هستم.

انتهای پیام/ ایسنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک