یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۱۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۷۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ساعت ۹:۴۱

برگزاری آیین افتتاحیه اردوهای تابستانی کمیته امداد خراسان شمالی/ ۸۰ دانش آموز و دانشجو به اردو مشهد اعزام شدند

آيين افتتاحيه اردوهای تابستانی كميته امداد خراسان شمالی امروز 11 تيرماه با اعزام اولین گروه از دانش آموزان و دانشجویان دختر و پسر تحت حمایت این نهاد به اردوی مشهد برگزار شد.
برگزاری آيين افتتاحيه اردوهای تابستانی كميته امداد خراسان شمالی/ 80 دانش آموز و دانشجو به اردو مشهد اعزام شدند,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک،  مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد استان در این آیین با بیان اینکه برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت تابستان برای دانش آموزان و دانشجویان و سایرمددجویان تحت حمایت این نهاد پیش بینی شده است افزود: پیش‌بینی می‌شود تا پایان شهریورماه 200 نفر از دانشجویان و دانش‌آموزان مستعد و برتر علمی و ورزشی تحت حمایت کمیته امداد از محل کمک‌های اعتبارات دولتی و خیران به مشهد مقدس اعزام شوند.


وی همچنین از اعزام نخستین گروه دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش به مشهد مقدس خبر داد‌ افزود: نخستین گروه از دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد استان شامل 80  نفر پسر  و دختر در قالب اردوهای فرهنگی، تربیتی و آموزشی به مشهد مقدس اعزام شدند.


وی بیان کرد: این اولین اردویی است که پس از یک وقفه دوساله به علت محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا از تیرماه سال جاری آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک