یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۱۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۷۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ساعت ۷:۳۷

تخریب ۲۲ مورد مستحدثات در حریم راه های شهرستان بجنورد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بجنورد از تخریب ۲۲ مورد مستحدثات در حریم قانونی راه های این شهرستان طی یک روز خبر داد.
تخریب ۲۲ مورد مستحدثات در حریم راه های شهرستان بجنورد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، هومن وکیلی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بجنورد از تخریب ۲۲ مورد مستحدثات در حریم قانونی راه های شهرستان بجنورد طی یک روز خبر داد و اظهارکرد: دیوار و درب خانه باغ‌هایی که در حریم قانونی راه در جاده قدیم بدرانلو احداث شده و مالکان به اخطاریه ها توجه نکرده بودند، طبق ماده ۶ قانون ایمنی راه و راه آهن و مصوبات شورای حفظ بیت المال استان با حضور نماینده دادستان تخریب شد.

وی گفت: قلع و قمع و تخریب مستحدثات در حریم قانونی راه به منظور ایمن سازی حریم راه ها، حفظ و صیانت از حریم راه و پیشگیری از حوادث جاده ای انجام می شود.

هادی عسکرآبادی، رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  خراسان شمالی نیز در این رابطه گفت: اقدام به هرگونه عملیات و ایجاد مستحدثات، درختکاری، زراعت و حفاری در حاشیه راه‌ها منوط به اخذ مجوز از این اداره کل است و بر اساس مقررات موجود، با متخلفان برخورد می شود.

انتهای‌پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک