یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۱۳/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۷۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ساعت ۱۰:۵۰
در سه ماه نخست امسال صورت گرفت:

افزایش ۴۶ درصدی ترافیک جاده ای در خراسان شمالی/ تردد بیش از ۲۷ میلیون خودرو در محورهای استان

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از تردد ۲۷ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۶۱۴ خودرو طی سه ماه نخست سال جاری در محورهای برون شهری استان و افزایش ۴۶ درصدی ترافیک در ورودی و خروجی  نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
 افزایش ۴۶ درصدی ترافیک جاده ای در خراسان شمالی/ تردد بیش از ۲۷ میلیون خودرو در محورهای استان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، جعفر شهامت گفت: در این مدت بیش از ۲ میلیون و ۵۰۲ هزار خودرو وارد استان و بیش از ۲ میلیون و ۵۱۱ خودرو از محورهای استان خارج شدند که در مقایسه با سال قبل به ترتیب ۴۶ درصد و ۴۷ درصد افزایش یافته است.

 

وی بیشترین متوسط تردد روزانه سه ماهه گذشته را محور بجنورد - شیروان (بجنورد) و بالعکس ذکر کرد و ادامه داد: طی این مدت، محور دارای بیشترین تردد (براساس نسبت ترافیک به ظرفیت محور) چمن بید - جنگل گلستان (چشمه خان) و بالعکس و اسفراین - بجنورد (بجنورد) و محور دارای کمترین تردد (بر اساس نسبت ترافیک به ظرفیت محور)، صفی آباد - گراتی و بالعکس و سنخواست - جاجرم و بالعکس بوده است همچنین محورهای شیروان - فاروج  و بجنورد - شیروان (سیساب) بیشترین سرعت متوسط را داشتند.

 

به گفته شهامت، حدود ۱۴ درصد تردد ورودی استان بیشتر از ۲ روز ماندگاری در استان داشته اند همچنین بیشترین تردد وسایل نقلیه مربوطه به خراسان رضوی،گلستان و مازندران است.

 

وی خاطرنشان کرد: از کل تردد ثبت شده در محورهای خراسان شمالی، ۸۹ درصد مربوط به وسایل نقلیه سبک و بقیه مربوط به وسایل نقلیه سنگین بوده است.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک