جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲/۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۹۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ساعت ۱۷:۰

عطایی: بازیکن‌سازی باید در باشگاه‌ها انجام شود، نه در تیم ملی/ سه چهار تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان برای مدت طولانی در اختیار تیم‌های باشگاهی هستند و در آنجا است که باید پیشرفت و رشد آنها شکل بگیرد، نه در تیم ملی.
عطایی: بازیکن‌سازی باید در باشگاه‌ها انجام شود، نه در تیم ملی/ سه چهار تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند,

بهروز عطایی در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص اینکه تیم هراز آمل در فصل جدید لیگ برتر والیبال به دنبال چه جایگاهی است، اظهار داشت: نمی‌توان از الان هدفگذاری مشخصی را برای تیم در نظر گرفت. چرا که ما بازی به بازی پیش می‌رویم؛ اما هدف اصلی ما این است که نسبت به سال گذشته نتیجه بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم والیبال هراز در مورد اینکه چه ارزیابی از فصل جدید لیگ برتر والیبال و شرایط تیم‌ها دارد، گفت: تیم‌های لیگ برتر را می‌توان در ۳ بخش قرار داد. سه چهار تیم هستند که آنها را باید مدعی قهرمانی قرار داد. تعدادی از تیم‌ها هم به دنبال حضور در پلی‌اف هستند و البته برای حضور در نیمه نهایی هم برای خودشان شانس متصور هستند. سایر تیم‌های باقیمانده تلاش می‌کنند در لیگ بمانند و سقوط نکنند.

عطایی درباره اینکه لیگ تا چه حد می‌تواند به تیم ملی والیبال کمک کند، گفت: قطعا لیگ نقش مهمی در بازیکن‌سازی و تزریق بازیکنان باکیفیت به تیم ملی دارد. چرا که بازیکنان برای مدت طولانی در اختیار تیم‌های باشگاهی هستند و در آنجا است که باید پیشرفت و رشد آنها شکل بگیرد، نه در تیم ملی.

سرمربی تیم ملی والیبال در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم‌های قدرتمندی مثل ایتالیا و لهستان در بهترین تیم‌های باشگاهی دنیا بازی می‌کنند و تیم‌های ملی آنها از این مسئله سود می‌برند. به همین خاطر هر چقدر لیگ برتر والیبال ایران کیفیت بهتری داشته باشد تیم ملی دارای بازیکنان آماده‌تری خواهد بود.

 

ایرنا/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک