جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲/۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۶۳۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ساعت ۲۳:۱

بزودی کیش به هوشمندترین فرودگاه کشور مجهز خواهد بود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با افتتاح ترمینال جدید فرودگاهی کیش به عنوان هوشمندترین فرودگاه کشور، تکمیل باند جنوبی فرودگاه کیش، ساخت مدول دوم فاضلاب جنوبی جزیره و همچنین طراحی نقشه جامع گردشگری جزیره کیش به زودی شاهد تحول در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری گردشگری این جزیره خواهیم بود.
بزودی کیش به هوشمندترین فرودگاه کشور مجهز خواهد بود,

مهدی کشاورز در جمع اعضای کمیسیون  گردشگری اتاق بازرگانی ایران، افزود: فرایند توسعه در کیش طی سالیان متمادی متوازن نبوده و از این رو شاهد وضعیتی هستیم که جبران آن نیازمند یک تلاش علمی بی وقفه با حمایت همه جانبه نهادهای فرادستی است.

کشاورز با تأکید بر تکمیل زیرساخت های گردشگری جزیره کیش، بیان کرد: مگر می شود برای ساخت این همه هتل در جزیره کیش سرمایه گذاری شود ولی در این جزیره هنوز با مشکلات زیرساختی نظیر آب و برق و فاضلاب دست و پنجه نرم کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اضافه کرد: با افتتاح ترمینال جدید فرودگاهی کیش به عنوان هوشمندترین فرودگاه کشور، تکمیل باند جنوبی فرودگاه کیش، ساخت مدول دوم فاضلاب جنوبی جزیره و همچنین طراحی نقشه جامع گردشگری جزیره کیش به زودی شاهد تحول در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری گردشگری این جزیره خواهیم بود.

کشاورز بیان کرد: وقت آن است که از گردشگری توده وار فاصله بگیریم و تلاش کنیم با محوریت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدامات عملیاتی ویژه ای برای جذب گردشگر در تمامی ایام سال آن هم با محوریت نقش آفرینی بخش خصوصی طراحی و عملیاتی نماییم.

وی در پایان ضمن دعوت از اعضای کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران برای بازدید از زیرساخت های جدید گردشگری جزیره کیش اظهار کرد: خوشبختانه بخش خصوصی جزیره کیش، بخشی توانمند، متعهد و دلسوز است و هر جا که به بخش خصوصی اعتماد شده شاهد پویایی و نشاط اقتصادی در بخش های مختلف کشور بوده ایم.

انتهای پیام/ ایسنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک