جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲/۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۳۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ساعت ۲۳:۳۷

ساخت هر واحد پارکینگ عمومی در مشهد حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

شهردار منطقه ثامن مشهد با اشاره به اینکه شهرداری ۱۰ هزار واحد پارکینگ عمومی برای احداث پیش‌بینی کرده، گفت: به طور متوسط برای احداث هر واحد پارکینگ عمومی در سطح شهر مشهد به ۳۵۰ الی ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.
ساخت هر واحد پارکینگ عمومی در مشهد حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد,

ساسان نورین‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا در مورد وضعیت پارکینگ‌ها در اطراف حرم رضوی بیان کرد: منطقه ثامن ساختمان مشخصی به عنوان پارکینگ ندارد.  ظرفیت پارکینگ حرم هم ۲۴۰۰ خودرو است. در حال حاضر پارکینگ خدام به هتل‌های اطراف منتقل شده تا تعداد بیشتری زائر بتوانند از پارکینگ حرم استفاده کنند. همچنین هتل‌ها فضای مازاد دارند و تعدادی از خودروها را پذیرش می‌کنند.

وی ادامه داد: ۲۱۰۰ پارکینگ هم در مجتمع آسمان و ۳۵۰۰ ظرفیت در پارکینگ خسروی وجود دارد. در افق ۱۰ تا ۱۵ ساله پیش‌ رو نیاز به ۱۰ تا ۱۲ هزار  پارکینگ وجود دارد.

شهردار منطقه ثامن مشهد عنوان کرد: در دهه آخر صفر امسال از فضای باز ۴۲ پروژه‌ای که هنوز شروع به کار نکرده بود، به‌ عنوان پارکینگ استفاده شد.

نورین‌مقدم اظهار کرد: در سفر اخیر ریاست‌جمهور به مشهد ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به ساخت پارکینگ عمومی در مشهد اختصاص یافت که از همین رو شهرداری ۱۰ هزار واحد پارکینگ عمومی برای احداث پیش‌بینی کرده‌ است.

شهردار منطقه ثامن مشهد با اشاره به موضوع زائرپذیری شهر مشهد بیان اینکه در سیستم‌های ثابت، می‌توان همه چیز را برنامه‌ریزی کرد، گفت: باید توجه داشت اینکه جمعیت ۱۴ هزار و ۶۰۰ نفری منطقه ثامن در ایام پیک یک‌باره به ۲۰ میلیون نفر برسد، به چیزی شبیه معجزه برای سامان‌دهی نیاز دارد.

ساخت هر واحد پارکینگ عمومی در مشهد حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

انتهای پیام/ ایسنا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک