جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲/۲/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۳۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ساعت ۸:۳۵

اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رئیس‌جمهور به خراسان‌شمالی

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: با تزریق مرحله اول و دوم تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای استان تخصیص یافت.
اختصاص 1200 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رئیس‌جمهور به خراسان‌شمالی ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، محمد پاکمهر، نماینده مردم پنج شهرستان خراسان‌شمالی در مجلس شورای اسلامی در خصوص جزئیات آخرین وضعیت مصوبات سفر رئیس جمهور به استان اظهار کرد: بسیاری از طرح‌های مهم و ضروری در حوزه‌های آب شرب، راه‌های بین شهری، راه روستایی، حوزه سلامت، کشاورزی و گردشگری در استان، با تزریق مرحله اول و دوم تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور، امروز به نقطه امیدبخشی رسیده است.

وی گفت: در این دو مرحله، هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای استان تخصیص یافت.

نماینده مردم ۵ شهرستان خراسان‌شمالی افزود: یکی از مطالبات مردم شهرستان راز و جرگلان، برخورداری از یک مرکز درمانی ۶۴ تختخوابی است و با پیگیری‌های صورت گرفته، در بودجه سال ۱۴۰۰، ماده ۲۳ برای این طرح، اخذ و اعتبار ۵ میلیارد تومانی لحاظ شد.

وی ادامه داد: در بودجه ۱۴۰۱، تلاش کردیم ۳۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان تخصیص یابد و در سفر رئیس جمهور هم حدود ۸۰ میلیارد تومان اختصاص یافت.

پاکمهر افزود: مرحله اول یعنی انتخاب پیمانکار بیمارستان در حال انجام است و امیدواریم طی ۵۰ روز آینده، شاهد کلنگ زنی احداث این طرح باشیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در قالب بودجه ۱۴۰۱، برای احداث تصفیه خانه شهر بجنورد، ماده ۳۱ دریافت شد و ۱۵ میلیارد تومان اعتبار هم در قانون بودجه لحاظ شده بود که تخصیص یافت و در سفر رئیس جمهور هم ۳۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شد که قرار شد ۲۰۰ میلیارد تومان را سازمان برنامه و بودجه کشور و ۱۰۰ میلیارد تومان را پتروشیمی بپردازد.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک