جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۹/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۶۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ساعت ۱۰:۵۸
مدیرگروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی:

حدود سه هزار بازرسی از مراکز عرضه مواد غذایی خراسان‌شمالی انجام شد

مدیرگروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ۲ هزار ۷۴۸ مورد بازرسی از ابتدای طرح بهداشت نوروزی(۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا پنجم فروردین امسال ) از مراکز عرضه مواد غذایی استان انجام شد.
حدود سه هزار بازرسی از مراکز عرضه مواد غذایی خراسان‌شمالی انجام شد,خراسان شمالی+بجنورد+دانشگاه علوم پزشکی+بهروز علیزاده+بازرسی

به  گزارش عصراترک به نقل از ایرنا، بهروز علیزاده اظهار کرد: طی بازرسی‌های انجام‌شده هزار و ۶۴۰ مواد غذایی فاسد در خراسان شمالی کشف و معدوم‌، سه واحد صنفی پلمب و برای ۱۲۸ واحد نیز اخطار صادر شد.

وی ادامه داد: همچنین ۳۶ واحد صنفی متخلف نیز به مراجع قضایی معرفی شد.

علیزاده یادآور شد: طرح سلامت نوروزی، همزمان با سراسر کشور از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ در خراسان شمالی آغاز شده است و تا پایان ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه نظارت‌های مستمر بهداشتی همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در این مدت ۷۸ بازرسی از مراکز استراحتگاهی و اقامتی، ۴۳۴ بازرسی از اماکن عمومی، ۱۸۹ بازرسی مراکز استراحتگاهی و پذیرایی بین‌راهی، ۱۹۸ بازرسی مشترک، ۴۴ نمونه برداری از مواد غذایی، ۴۵۰ سنجش پرتابل، هزار و ۱۷۱ مورد کلرسنجی آب و ۲۱ بازرسی پایانه مسافری نیز انجام شده است.

۳۶ هزار واحد صنفی در خراسان شمالی فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر