پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۸۰۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ساعت ۱۲:۷
ستاندار خراسان شمالی:

عزت و قدرت ما بر پایه ایمان و اطاعت از رهبری است

استاندار خراسان شمالی گفت: برای احیای ارزش ها، عزت و عظمت دینی با تحمل تمام سختی‌ها و اهدای خون شهدا ثابت کردیم که  قدرت ما بر پایه ایمان و اطاعت از رهبری است.
عزت و قدرت ما بر پایه ایمان و اطاعت از رهبری است,

به گزارش عصراترک، محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سوم خرداد افزود: رشادت‌ها و دلاورمردی‌های ایثارگران و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس مبین این است که قدرت‌های سلطه نتوانستند به اهداف خود دست یابند.

وی با اشاره به شرایط کشور قبل از وقوع جنگ تحمیلی گفت : قدرت‌های سلطه برای رسیدن به منافع خود دست به هر کاری می‌زدند تا ما را تضعیف کنند .
استاندار خراسان شمالی افزود : دشمنان با  ترور  شخصیت‌های تاثیر گذار نظام و یا تجزیه طلبی و ...درصدد آسیب رساندن به این کشور بودند اما ایستادگی مردم ایران پای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی منجر به تغییر استراتژی دشمنان شد .
حسین نژاد رمز پیروزی کشور در مقابل قدرت‌های سلطه را احیای ارزش‌ها دانست و خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب بدان معنا است که در کنار این قدرت‌های سلطه قدرت دیگری در حال رشد است.
وی، حفظ مقاومت و ایستادگی را در سایه وجود رهبری عنوان کرد و گفت: در سایه رهبری  می‌توانیم بر قدرت‌های پوشالی پیروز شویم تا جایی که به عنوان یک ابرقدرت اسلامی، دشمنان در مقابل نظام ما تعظیم خواهند کرد .
حسین نژاد تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری را پاسخی به تحریم‌ها و فشارهای دشمنان دانست و افزود: با اتحاد و انسجام زمینه‌های ناامیدی دشمنان را فراهم خواهیم کرد .
استاندار خراسان شمالی در این مراسم از خانواده شهدای عملیات بیت المقدس و جانبازان  نیز قدردانی کرد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر