پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۸۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ساعت ۴:۰
مدیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی خبر داد:

مهلت دو ماهه شرکت در مسابقات قرآنی مدهامتان

مدير ستاد هماهنگي کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد خراسان شمالي با اشاره به برگزاري شانزدهمين دوره مسابقات قرآني مدهامتان گفت: علاقمندان براي ثبت اثر و رقابت در اين دوره دوماه يعني تا پايان تيرماه فرصت دارند.
مهلت دو ماهه شرکت در مسابقات قرآنی مدهامتان ,

به‌گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، حجت الاسلام حبیب الله پاکدامن اظهارکرد: بر اساس اعلام معاونت فرهنگی ستاد کانون‌های مساجد کشور، این مسابقات تا پایان تیرماه تمدید و زمان داوری ۹ مردادماه خواهد بود.

وی  با بیان اینکه علاقمندان برای شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند به سامانه بچه‌های مسجد به آدرس bachehayemasjed.ir مراجعه کنند، افزود: این مسابقات ویژه کانون‌های مساجد کشور و  در سه رده سنی  کودکان زیر ۷ سال،  نوجوانان ۷ تا ۱۶ سال و نیز رده سنی ۱۷ تا ۳۰ سال برگزار می‌شود.
 
وی افزود: رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، مفاهیم، اذان، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ جزء ۳۰، مکبّری، قرائت نماز، استعدادیابی، معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام  ویژه اعضای کانون‌ها و رشته‌های طرح مسجد پایگاه قرآنی، طرح تلاوت نور و تولیدات هنری برای ارزیابی کانون‌ها در نظر گرفته شده است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، در پایان اعلام کرد: تاکنون ۱۴۴ اثر قرآنی از استان برای رقابت در این دوره، در سامانه بچه‌های مسجد ثبت شده است.

 انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر