پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ساعت ۱۳:۳۹

مهلت ۱۰ روزه استاندار به فرمانداران و شهرداران استان جهت شتاب در ساخت زائرسرا

استاندار خراسان شمالی گفت: فرمانداران و شهرداران استان فرصت دارند برای کمک در ساخت زائرسرا تدابیر و اقدامات خود را اعلام ظرف مدت ۱۰ روز اعلام کنند.
مهلت ۱۰ روزه استاندار به فرمانداران و شهرداران استان جهت شتاب در ساخت زائرسرا,

به گزارش عصراترک، محمدرضا حسین‌نژاد، استاندار خراسان شمالی در جلسه هماهنگی ساخت زائر سرای استان در مشهد مقدس با بیان اینکه لازم است  فرمانداران و شهرداران استان به کمک نیکوکاران،  ۲۰ میلیارد تومان برای ساخت زائرسرا تأمین کنند، افزود:  در همین راستا حوزه استانداری نیز در پیشبرد طرح‌های عمرانی شهرستان‌ها به تعهدات خود عمل می‌کند.

وی تصریح کرد: در هر شهرستان جلسات هیئت‌امنا برگزار شود تا کمک‌های هر شهرستان تعیین تکلیف شده و در بازه زمانی ۱۰ روزه فرمانداران توسط شهرداران، به نسبت جمعیت هر شهرستان میزان توانایی خود در  کمک به ساخت زائرسرا اعلام کنند.

استاندار زائرسرا را مربوط به استان دانست و تأکید کرد که زائرسرا باید برای استان حفظ شود و استفاده از همهٔ ظرفیت‌های خیرین را برای این  امر مهم خواستار شد.

استاندار، معاون عمرانی استانداری را مأمور هماهنگی در این حوزه کرد و از وی خواست برای تسریع در کار برای شهردارانی که عملکرد بهتری در  جذب کمک‌های خیرین داشته باشند، مشوق‌هایی را اعمال کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان امام‌جمعه بجنورد در ادامه این جلسه اظهار داشت: زائرسرا برکات فراوانی برای استان دارد و مجموعه‌های مختلف اردویی و اجتماعاتی که به مشهد مقدس سفر می‌کنند می‌توانند از امکانات وسیع آن بهره‌مند شوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا نوری بیان کرد: مالکیت این زائرسراها برعهده زائرسرای کشور است؛ اما منافع آن برای استان است.

وی تخصص و تجربه و همت استاندار خراسان شمالی و همچنین سابقه حضور وی در شهرداری مشهد و اشراف ایشان به قوانین و به امور عمرانی زائرسرا را در پیشبرد این پروژه بسیار مهم توصیف کرد .

انتهای پیام/گ

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر