پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰/۵/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۸۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ساعت ۳:۰

سهمیه جذب معلم در خراسان شمالی ۲ برابر شد

مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی گفت: سهمیه جذب معلم در آزمون استخدامی سال گذشته استان ۳۲۶ نفر بود که با رایزنی‌های انجام شده امسال حدود ۲ برابر افزایش یافت.
سهمیه جذب معلم در خراسان شمالی ۲ برابر شد,

 به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، ابوالقاسم اکبری، مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی با اشاره به اینکه سهمیه جذب معلم در استان دوبرابر شده است، اظهار داشت:  سهمیه خراسان شمالی از جذب معلم در آزمون استخدامی امسال آموزش‌وپرورش ۶۳۹ نفر است که در طی دو مرحله جذب می‌شوند.

 

وی ادامه داد: در مرحله اول ۳۸۱ نفر از سهمیه معلمان دوره‌های ابتدایی، استثنایی و عشایر و در مرحله دوم ۲۵۸ نفر در مقطع متوسطه جذب آموزش‌وپرورش استان خواهند شد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی افزود: ۱۳۰ نفر هم سهمیه جذب مربیان پرورشی در نظر گرفته شده و رایزنی‌های لازم برای جذب مربی مشاوره و نیروهای خدماتی نیز انجام شده است.

 

اکبری ادامه داد: مهرماه سال جاری نیز ۵۶۶ معلم از دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی افزود: در مجموع ۷۰۰ معلم در ۳۱۴ مدرسه عشایری فعالیت می‌کنند که به هفت هزار دانش‌آموز تعلیم می‌دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: از مجموع بیش از ۲ هزار باب مدرسه استان، ۱۴۳ مدرسه و ۲۴۶ مرکز آموزشی غیردولتی و آموزش از راه دور با ۶ هزار معلم فعال است.

 

اکبری بیان کرد: همچنین از ۱۸۹ هزار و ۸۳۶ دانش‌آموز استان، ۱۶ هزار و ۲۰۲ دانش‌آموز در مدارس غیردولتی مشغول به تحصیل هستند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر