سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۳۰:۳۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۲:۲۶
بجنورد
۱۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۳۵۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ - ساعت ۱۱:۷

دامدار متخلف با تایید رای در دادگاه تجدیدنظر روانه زندان شد

به دنبال ورود و چرای غیرقانونی حدود ۵۰۰ راس دام اهلی به منطقه حفاظت شده قرخود اداره محیط زیست شهرستان مانه و سملقان نسبت به تنظیم شکایت از دامدار مربوطه اقدام و دادگاه نیز با صدور رای قاطع با متخلف برخورد نمود. دامدار متخلف با تایید رای در دادگاه تجدیدنظر روانه زندان شد
دامدار متخلف با تایید رای در دادگاه تجدیدنظر روانه زندان شد,
به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری آشخانه، موسی ولیزاده رئیس اداره حفاظت محیط زیست مانه و سملقان در این باره گفت: دام ها متعلق به فردی از اهالی یکی از روستاهای حاشیه منطقه حفاظت شده قرخود بوده و با وجود اینکه محل استقرار دامها خارج از مرزهای منطقه است اما مرتبا دام ها برای چرا به دورن منطقه هدایت می شدند.
 
موسی ولیزاده افزود: چندین بار برای خروج گوسفندان از منطقه حفاظت شده به صاحب دام ها تذکر داده شد اما تخلف وی بصورت مکرر ادامه داشت.
 
ولیزاده گفت: بر همین اساس صورتجلسه ای تنظیم و دامدار متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.
 
وی افزود: در جریان رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی، دامدار متخلف از بابت تعلیف غیرمجاز ۵۰۰راس دام اهلی در منطقه حفاظت شده مجرم شناخته شده و به تحمل شش ماه حبس تعزیری (زندان غیرقابل خرید) محکوم شدکه با اعتراض متهم به رای صادره، پرونده جهت رسیدگی مجدد به دادگاه تجدیدنظر استان خراسان شمالی ارجاع داده شد.
 
ولیزاده اظهار داشت: در جریان بررسی مجدد پرونده، قضات دادگاه تجدیدنظر دلایل متهم برای اعتراض به رای بدوی را غیرموجه و رای دادگاه بدوی را قطعی دانستند و پس از تایید رای صادره در دادگاه تجدیدنظر، پرونده به واحد اجرای احکام ارجاع و متهم جهت گذراندن دوران محکومیت خود روانه زندان خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک