آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۳۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ساعت ۲۰:۱۸
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی مانه و سملقان:

نمایشگاه آثارهنرهای تجسمی جشنواره نوجوان سالم گشایش یافت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مانه و سملقان گفت: نمایشگاه آثارهنرهای تجسمی جشنواره نوجوان سالم در نگارخانه مجتمع فرهنگی و هنری مانه و سملقان گشایش یافت.
نمایشگاه آثارهنرهای تجسمی جشنواره نوجوان سالم گشایش یافت,
به گزارش اترک نیوز  ، به نقل  از پایگاه خبری آشخانه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مانه و سملقان گفت: نمایشگاه گروهی آثارهنرمندان هنرهای تجسمی در بخش عکس، نقاشی ،روزنامه دیواری و...مربوط به جشنواره نوجوان سالم توسط معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شد.
 
علی اصغر نودهی اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف آشنایی نوجوانان وجوانان با علل گرایش به اعتیاد و مواد مخدر و همچنین به تصویر کشیدن چگونگی گرفتار شدن در دام اعتیاد در نگارخانه شهرآشخانه گشایش یافت.
 
وی  تصریح کرد: در این نمایشگاه آثار هنرمندان شهرستان با موضوعات شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پرخطربا محوریت پیشگیری از گرایش به دخانیات، سوء مصرف موادوپیشگیری از گرایش به خشونت جهت ارائه به چهارمین جشنواره نوجوان سالم استان به نمایش گذاشته  شده است.
 
نودهی خاطر نشان کرد: جوانان ما بایستی با الگو برداری از والدین و همچنین افراد سالم و موفق جامعه و همچنین آگاه شدن از عواقب معضل اعتیاد سلامت مداری را سرلوحه زندگی خود قرار دهند تا در آینده نزدیک شاهد رشد و سلامتی فرهنگی جوانان این مرز و بوم باشیم.
 
وی گفت: این نمایشگاه به مدت 5 روز از 24 الی 28 اسفند ماه سال جاری برای بازدید علاقمندان و هنرمندان شهرستان دایر است.
 
انتهای پیام/
 
اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر