سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۳۶۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ - ساعت ۱۵:۹

بهار فاطمی فرصت خوبی برای تمرین سبک زندگی اسلامی است

امام جمعه تیتکانلو گفت: تقارن بهار وفاطمیه فرصت خوبی برای تمرین سبک زندگی اسلامی است.
بهار فاطمی فرصت خوبی برای تمرین سبک زندگی اسلامی است,

به گزارش اترک نیوز به نقل از  پایگاه خبری فاروج، حجت الاسلام حسین ناعلیزاده، امام جمعه تیتکانلو،  در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: تقارن نورانی این ایام  فرصت خوبی است  تا با تاسی  از سبک  وسیره حضرت فاطمه (س)  زمینه رشد و تعالی خود را فراهم کنیم .

وی با اشاره به اینکه  حضرت فاطمه (س) همان کسی است  که وقتی  بر پیامبراکرم وارد می شد پیامبر  به احترامشان بلند می شد  وبه سمت او می رفت افزود:  مسلماننان هم اعتقاد دارند که فاطمه (س) خودشان  بهار خلقت وآفرینش است.

 وی گفت: برای گرامیداشت شهادت حضرت زهرا  از دوم تا ششم  فروردین، بعد از نماز مغرب وعشا  با همت شورای هیات مذهبی  وهیت امنا مراسم سوگواری  برگزار می شود

وی به حمله مزدوارن رژیم ستمشاهی به به مدرسه فیضیه  در سال 42 هم اشاره کرد وگفت: مزدوران برای مقابله با مخالفت امام راحل وعلما با لایحه ی حذف اسلام وقرآن، به مدرسه فیضیه هجوم برده وتعدادی از انقلابیان وفضلای این مدرسه را به خاک وخون کشیدند.

خطیب جمعه تیتکانلو گفت: علما و روحانیون همیشه در مقابله با توطئه های رژیم ستم شاهی پیشگام بودند.

حجت السلام  نادعلیزاده به دور جدید مذاکرات  در سوئیس  هم اشاره کرد وگفت: اصل مذاکره در مورد انرژی هسته ای با 1+5 ودر نظر گرفتن منافع اصولی کشور مورد اجماع جامعه و  مورد قبول مردم است.

 وی افزود: اگر مذاکرات متوقف شد،  قطعا دلیلش کارشکنی های طرف مقابل است .

رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش خبوشان گفت: همانطور که مدیرعامل ایران خودرو گفت شریک همکاری خود را براساس رفتار آنها نسبت به ایران در مذاکرات می سنجد، دیگر شرکت ها هم باید براساس همین رویکرد قدم بردارند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک