یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ - ۶/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۳۹۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ساعت ۱۴:۱۴

رئیس شورای شهرخانواده‌اش راآتش زد!

رئيس شوراي شهر كلاچاي كه تنها بازمانده حادثه تلخ آتش‌سوزي خانه‌اش بود، صبح ديروز راز اين آتش‌سوزي را فاش كرد.
رئيس شورای شهرخانواده‌اش راآتش زد!,

به گزارش اترک نیوز به نقل از فرارو ،او با اعترافاتش ماموران پليس را در مقابل پرونده يك جنايت قرار داد و مشخص شد كه اين مرد پس از اختلاف با همسرش خانه‌شان را به آتش كشيده است. رئيس شوراي شهر كلاچاي با يك نقشه آتشين مانع ترك همسر و دو پسرش از خانه شد. 

ساعت ٢٣ شامگاه يكشنبه‌شب وقتي خبر آتش‌سوزي در يكي از مجتمع‌هاي مسكوني شهر كلاچاي به ماموران رسيد، 

هيچ‌كس نمي‌دانست كه پشت پرده اين حادثه تلخ، سناريوي يك جنايت رقم خورده است. خانه‌اي در خيابان امام خميني كلاچاي گیلان شعله‌ور شده بود و درحال سوختن بود. 

از همان ابتداي ورود ماموران آتش‌نشاني به صحنه ماجرا آنها متوجه شدند كه اين خانه متعلق به «مرتضي علي‌عسگري» رئيس شوراي شهر كلاچاي است. اين آتش‌سوزي سه قرباني داشت. 

مادري ٣٥ساله و دو پسر ٥ و ٨ساله‌اش در آتش‌سوزي سوختند و جان خود را از دست دادند. آنها همسر و فرزندان رئيس شوراي شهر كلاچاي بودند كه پس از انتقال به بيمارستان مشخص شد كه دچار ٩٠‌درصد سوختگي شده و جان خود را از دست داده‌اند. 

در اين ميان مرتضي علي‌عسگري نيز كه خودش در اين حادثه دچار سوختگي شده بود، بلافاصله به بيمارستان منتقل شد و پزشكان اعلام كردند كه وي دچار ٢٥‌درصد سوختگي شده است. تا اين لحظه هنوز كسي علت اصلي اين آتش‌سوزي را اعلام نكرده بود و اين آتش‌سوزي يك حادثه معمولي نشان مي داد. 

تا اين‌كه دو روز پس از اين حادثه يعني صبح ديروز سرهنگ پایمرد فرمانده انتظامی رودسر اعلام كرد كه اين آتش‌سوزي عمدي بوده و خود مرتضي علي‌عسگري مرتكب اين حادثه شده است. 

براساس اعلام سرهنگ پايمرد، مشخص شد كه علي‌عسگري در اعترافاتش به مأموران گفته كه خودش مرگ خانواده‌اش را رقم زده است. 

رئیس شورای اسلامی شهرکلاچای در اعترافاتش به مأموران گفت: «مدتي بود كه با همسرم اختلاف پيدا كرده بودم. اين اختلاف از مدت‌ها پیش رخ داده بود و ما هميشه سر اين موضوع با هم درگير بوديم. تا اينكه روز حادثه متوجه شدم كه همسرم قصد ترك خانه را دارد. همين موضوع باعث شد تا به شدت عصباني شوم. درحالي‌كه به فكر يك راه چاره براي جلوگيري از رفتن همسرم بودم ناگهان فكري به ذهنم رسيد. می‌خواستم مانع خروج همسرم از خانه شوم به همین خاطر در شب حادثه دست به این کار زدم و خانه را به آتش كشيدم.» 

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای در ادامه اعترافاتش گفت: «وقتي به فكر آتش زدن خانه افتام، از طریق تماس تلفنی بایکی از آژانس‌های مسافربری حدود ٤ لیتر بنزین تهیه کردم و روی فرش خانه‌ام ریختم اما به علت روشن بودن بخاری شعله‌های آتش به سرعت همه قسمت‌های خانه را فرا گرفت. درحالي‌كه با ریختن بنزین روی فرش خانه‌ام همه‌جا آتش گرفته بود، همسرم را ديدم كه برای نجات ٢ فرزندمان به داخل اتاق‌خواب رفت. زماني كه به داخل اتاق رفت، آتش شعله‌ور‌تر شد و او نتوانست خودش و پسرانمان را نجات دهد. براي همين گرفتار آتش شد و به همراه فرزندانمان سوخت. من هم سعي كردم آنها را نجات دهم ولي خودم هم دچار سوختگي شدم و ديگر نتوانستم كاري انجام دهم.» 

با اعتراف اين مرد، درحال حاضر مرتضی علی‌عسگری که به علت ٢٥‌درصد سوختگی در بيمارستان به سر مي برد، بازداشت و تحت مراقبت ماموران پليس است. تحقيقات پليسي در اين زمينه همچنان ادامه دارد. 

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک