دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فرهنگی | کد خبر: ۳۹۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۰:۱

نقش کمرنگ بانک ها در فعالیت های فرهنگی

امام جمعه فاروج گفت: نقش بانک ها در فعالیت های فرهنگی بویژه مناسبت های ملی ومذهبی شهرستان کمرنگ است.
نقش کمرنگ بانک ها در فعالیت های فرهنگی,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده در جمع مدیران بانک ها وموسسات مالی شهرستان اظهار داشت: مسئولان بانک ها وموسسات مالی توقعات را در برنامه های فرهنگی شهرستان را برآورده نکرده اند.

وی گفت: با توجه به اینکه در شهرستان کارخانجات مهمی نداریم بانک ها وموسسات مالی باید به کمک فعالیت های فرهنگی و ورزشی شهرستان بیایند واز این ظرفیت ها درکنار تبلیغ برای فعالیت های خود، در رونق این برنامه ها بیفزایند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان، یکی از مصادیق بارز همدلی وهمزبانی دولت وملت را بانک ها برشمرد واظهار داشت: مدارا با مردم ومراعات شرایط آنان واطلاع رسانی کافی در خصوص نحوه عملکرد، باید در دستور کار بانک ها باشد.

وی با تاکید براینکه از همه ظرفیت های خود برای بهبود معیشت واقتصاد مردم استفاده کنید افزود: از سویی مردم هم در باز پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی شان باید همت کنند وانجام نشدن این کار حکم تصاحب مال غصبی را دارد.

حجت الاسلام قلی زاده اظهارداشت: با سرمایه گذاری در حوزه هایی که اشتغال بیشتری را فراهم می کند می توانید به رونق اقتصادی شهرستان کمک کنید.

معاون فرماندار فاروج هم بااشاره به نارضایتی برخی مراجعان و مشتریان از عملکردبانکها گفت: پاسخگویی مناسب به مراجعان به مفهوم پاسخ مثبت به درخواست متقاضیان تسهیلات بانکی نیست، پاسخ مناسب مستند به ضوابط و مقررات، محوریت های  احتمالی  منابع و ... است و با هدف توجیه متقاضیان ودر راستای  تکریم ارباب رجوع بایستی صورت پذیرد.

محسن سیاح بر ضرورت همکاری و مشارکت بانک ها در عرصه های فرهنگ و اجتماعی  اظهار داشت: نقش بانک ها در برنامه های فرهنگی، ملی، مذهبی، کمرنگ که نه، بی رنگ است.

در این نشست ها مدیران بانک ها وموسسات مالی برای مشارکت در برنامه های فرهنگی، ملی ومذهبی شهرستان اعلام آمادگی داشتند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک