چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۹:۱۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۱۴:۱۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۱۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ - ساعت ۹:۳

کلاهبرداری با مرغ ارگانیک!

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: عده‌ای کلاهبردار با ارسال پیامک به مردم، اقدام به فروش گوشت مرغ به اصطلاح "مرغ ارگانیک" به قیمت کیلویی 12 هزار تومان کرده‌اند که البته نظارت دستگاه‌های متولی باید تشدید شوود تا دیگر شاهد چنین سودجویی‌هایی نباشیم.
محمد یوسفی اظهار کرد: در بازار مرغ مسئولان باید بیش از پیش نظارت کنند و با متخلفان شدیدتر از گذشته برخورد کنند تا دیگر کلاهبرداران نتوانند با پیامک مردم را فریب دهند و گوشت مرغ را به نام "ارگانیک" کیلویی 12 هزار تومان بفروشند. 
 
وی افزود: جالب‌تر اینکه این کلاهبرداران بدون هیچ شماره تماس و آدرسی تنها به مردم پیامک می‌دهند و مردم با ارسال عدد مورد نظر آن‌ها، محصول را در منزل خود تحویل می‌گیرند. در حالی که هر محصول و فرآورده خام دامی در صورتی اجازه عرضه به بازار را دارد که مورد تایید سازمان دامپزشکی قرار گرفته باشد؛ بنابراین هر گونه ادعایی مبنی بر "ارگانیک بودن گوشت مرغ" بدون تایید سازمان دامپزشکی ارزشی ندارد. 
 
رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی تصریح کرد: اینکه هر فروشنده‌ای قیمت گوشت مرغ را می‌تواند بسته به میل خود و منطقه‌ای که در آن کار می‌کند، تعیین کند نشان‌دهنده نبود نظارت کافی بر بازار گوشت مرغ است که دستگاه‌های متولی باید نظارت خود را بر بازار تشدید و با متخلفان برخورد جدی کنند تا دیگر شاهد چنین سودجویی‌هایی نباشیم.
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک