شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۴۲۳۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ساعت ۱۲:۴۷

همکاری آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای با محوریت سوادآموزی

کارشناس نهضت سواد آموزی فاروج گفت: با امضا تفاهم نامه بین دودستگاه، بر استفاده از توان و ظرفیت های موجود،برای شناسایی، جذب وآموزش سوادآموزان تاکیدشد.

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، علی قنبری اظهار داشت: در راستای بسیج همگانی برای مبارزه با بی سوادی و  لزوم همکاری دستگاه های علمی، فرهنگی و دینی کشور در برنامه های سواد آموزی و بهره گیری از توان و ظرفیت های موجود دستگاه ها، مبنی بر شناسایی، پالایش اسمی و تعیین میزان سواد گروه هدف 49 ـ 10 و جذب وآموزش گروه هدف، تفاهم نامه همکاری بین ادارات آموزش وپرورش وفنی – حرفه ای  امضا شد وی گفت: دراین تفاهم نامه ،اداره فنی – حرفه ای متعهد به، معرفی موسسات و نیروهای متقاضی واجد شرایط به اداره آموزش و پرورش و دادن تخفیفات لازم به بیسوادانی که در کلاسهای سواد آموزی شرکت کرده و قبول می شوند،شد.

وی گفت: حوزه سوادآموزی اداره آموزش وپرورش نیز، به تامین کتاب و  نوشت افزار سواد آموزان زیر پوشش اداره فنی و حرفه ای، بر گزاری کارگاه های توجیهی برای آموزشگران معرفی شده از طرف اداره فنی و حرفه ای و پرداخت حق الزحمه به آموزشگران معرفی شده ازسوی این اداره ، پس از قبولی سواد آموزان، متعهد  شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک