پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۴ - اذان مغرب:۱۷:۱۳:۰۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۲۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ - ساعت ۹:۴۵

سوتی های جالب احسان علیخانی

سوژه ی شب گذشته ماه عسل همه ساله به شکل های مختلف در برنامه علیخانی تکرار می شود.

شب گذشته در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان برگ دیگری از «ماه عسل» مقابل چشمان مخاطبان ورق خورد.

احسان علیخانی پس از پخش آیتم روز گذشته و سلام و احوالپرسی با مخاطبان خود گفت: شب عید در برنامه «بهارنارنج» یوسف اشکور عزیز مهمان برنامه بود وعده ی محسن تنابنده محقق شد و هم اکنون او در سریال «پایتخت» ایفای نقش می کند. به عوامل «پایتخت» خسته نباشید می گویم و همچنین به جواد رضویان با اجرای برنامه «دعوت» و رامبد جوان بابت اجرای برنامه «خنده بازار» هم خسته نباشید می گویم و برایشان بهترین ها را آرزو می کنم. علیخانی ابتدای برنامه خود را با سوتی آغاز کرد و به اشتباه اسم بیژن اشکور کیایی را یوسف عنوان کرد و خندوانه را خنده بازار نامید.

پس از بازشدن دکور «ماه عسل»، سه زوج مهمان برنامه شب گذشته برنامه بودند. زوج اول بر روی صندلی مهمانان اصلی نشستند زوجی که ٢٤سال از شروع زندگیشان می گذشت.

داستان زندگی آنها بدین شرح بود که مرد خانواده پس از تجربه ی شغل پیمانکاری، به دنبال تولیدات کت و شلوار می رود و به گفته ی خودش به دلیل بلند پروازی دیوانه وار در شهرهای مختلف چندین فروشگاه می زند و ناگهان ورشکست می شود و به صفر می رسد ولی همسرش در بدترین شرایط او را تنها نمی گذارد و با کار کردن در مغازه تلویزیون سازی زندگی اش را از نو می سازد و دوباره وضعشان به حالت قبل بازمی گردد و در انتها مرد خانواده عنوان کرد: بعد از آن ماجرا و برگشت سرمایه ام، تمام زندگی ام را به نام خانمم  تقدیم کردم.

علیخانی با خنده دستانش را به هم کوبید و گفت: امشب بعد افطار چه بحث هایی راه بیافتد؟

زوج بعدی که ٤سال از شروع زندگی مشترکشان می گذشت بعد از گذشتن دو سال  مرد خانواده که شغل او مهندس ناظر بود در محل کار از آسانسور سقوط می کند و قطع نخاع می شود و الان حدود یک سال و نیم از آن ماجرا می گذرد اما همسرش عاشقانه با او زندگی می کند.

مصطفی و نرگس زوج سوم که حدود چهار ماه از دوران عقدشان می گذشت، قصه ی زندگی شان بدین صورت بود که این دو هم بازی دوران کودکی هم بودند اما بعد از مدتی مصطفی از آن محل می رود اما چند سال بعد نرگس هم بازی دوران کودکی اش را درحالی می بیند که به دلیل تصادف ویلچرنشین شده اما او با این شرایط  از او خواستگاری می کند و با وجود مخالفت های پدر نرگس و خانواده خودش رضایت آنها را جلب می کند. علیخانی با اشاره به صحبتهای مصطفی مبنی بر اصرار به این ازدواج با وجود مخالفتهای شدید پدر نرگس، با شیطنت همیشگی اش گفت: مثل آنهایی که  نگاه مریض دارن! آیا وضع مالی خانم خوب است و شما برای پول او نقشه کشیدید؟ نرگس گفت: ما وضع خانوادگیمان در یک سطح است. علیخانی که تیر شیطنتش به هدف نخورده بود، گفت: پس قصه عاشقانه تر از این ماجراست.

علیخانی در پیان برنامه به سوتی های خود پی برد و گفت: من امروز همه چیز را به اشتباه می گویم شب عید بیژن اشکورکیایی را دعوت کردیم اما من گفتم یوسف و اینکه برنامه خندوانه هم این روزها برنامه بسیار خوب وتجربه نویی است.

قاب کهکشانی «ماه عسل» پس از شرح قصه ی سه زوج بسته شد.

باشگاه خبرنگاران/

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک