شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۴۲۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ - ساعت ۹:۳۲

سنجش سلامت ۵۵۰نوآموز در فاروج

رئیس آموزش وپرورش شهرستان فاروج خبرداد: 550 نوآموز در سطح شهر و روستاهای شهرستان سنجش سلامت شدند.
سنجش سلامت 550نوآموز در فاروج,

به گزارش اترک نیوز به نقل از  پایگاه خبری فاروج، احمد حرفاروجی اظهار داشت: این طرح با همکاری دو وزارتخانه آموزش و پرورش و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، از سوی  سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور اجرا می شود.

وی افزود: امسال اجرای این طرح از روز دوشنبه یازدهم خردادماه از مدارس محروم دهستان سنگر آغازشده وتا کنون حدود 550 نفر موردسنجش قرار گرفته اند.

 وی با اشاره به اینکه، در سال تحصیلی آتی ، 914 دانش آموز پایه اول ابتدایی در 80 دبستان  مشغول به تحصیل  می شوند  اظهار داشت: اجرای طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی، نو‌آموزان بدو ورود به دبستان، الزامیست و دانش‌آموزان ، برای ثبت‌نام در مدارس باید دارای شناسنامه سلامت باشند.

 مدیر آموزش وپرورش فاروج گفت: ، میزان شنوایی، بینایی، آمادگی تحصیلی وبهداشت نوآموزان مهم ترین مولفه هایی است که در اجرای این طرح مورد سنجش قرار می گیرد .

وی یادآورشد: طرح سنجش تا 22تیرماه ادامه دارد ونو آموزانی که نیاز به سنجش تخصصی، تشخیص داده شده باشند به پایگاه های تخصصی ارجاع داده می شوند واولیاء دانش آموزان نبایددر این ارتباط هیچگونه دغدغه واضطرابی داشته باشند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک