شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۱:۰۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۱۶ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۴۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۴۳۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ - ساعت ۱۱:۲۶

انجام نیازسنجی آموزشی روستایی و عشایری در شهرستان فاروج

رئیس مرکز دو منظوره آموزش فنی وحرفه ای آیت الله نجفی فاروج گفت: با توجه به اینکه در بند ب ماده 8 آئین نامه اجرایی، ماده 194 ، سازمان آموزش فنی وحرفه ای موظف به نیاز سنجی مهارتی وآموزشی جوامع روستایی وعشایری است این طرح در شهرستان اجرا می شود.
 انجام نیازسنجی آموزشی روستایی و عشایری در شهرستان فاروج,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری فاروج، علی اصغر صحرایی اظهار داشت: این طرح  با استفاده از نظرات کارگروه های اشتغال استان با هدف توسعه  آموزش های مهارتی  وتوسعه پایدر روستایی وعشایری انجام می باشد.

وی افزود: براین اساس  جلساتی با دستگاه های مرتبط  برگزار و3 دهیاری از هر دهستان برای  برای نیاز سنجی اعلام آمادگی  کردند.

وی تشکیل جلسه با دهیاران با حضور رئیس اداره آموزش ووپژوهش وکارشناسان آموزش روستایی وتکمیل فرم های 1 تا 7 نیازسنجی توسط دهیاران وسپس برای برسی این فرم ها توسط گروه کمیته تخصصی با اعضا ریاست دستگاه های اجرایی که تعامل بیتشری با روستاها دارند  را از دیگر اقدامات انام شده برشمرد.

  صحرایی یادآورشد: آخرین جلسه با کارشناسان ونمایندگان دستگا ها برای اولویت بندی نیازهای روستاییان برگزار شد که پس از بررسی ها ی لازم نتایج از سوی اداره کل به مرکز برای اجرای دوره های آموزشی ابلاغ می شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک