پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۳۶:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۱ - اذان مغرب:۱۷:۰۴:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اخبار ویژه | کد خبر: ۴۳۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ - ساعت ۱۳:۵۰

جنجال پست تویتری وزیر عربستانی

در پی اظهار نظر وزیر جدید عربستان درباره مسایل داخلی مصر، بحث و جدل های فراوانی درباره وجود اختلاف میان مصر و عربستان مطرح شد.
جنجال پست تویتری وزیر عربستانی ,

به گزارش اترک نیوز به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، "ماجد الحقیل" که به تازگی به عنوان وزیر مسکن عربستان تعیین شده، در اظهار نظری در تویتر برکناری محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر را کودتا خوانده است.
وی در روز سوم جولای 2013 که روز اعلام عزل مرسی است در صفحه خود نوشته بود: آن چه در مصر رخ می دهد کودتا است، و کشورهای عربی لیاقت دموکراسی ندارند.
هرچند که او قبل از انتخاب به عنوان وزیر مسکن این پیام را حذف کرده بود، اما همچنان در نتیجه جستجوهای تویتر قابل مشاهده است.
سامح شکری وزیر خارجه مصر در پاسخ به جنجال رسانه ها گفت: دیدگاههای مصر و عربستان درباره تمام مسایل کاملا مطابق است و دو طرف هماهنگی کامل دارند.
وی با اشاره به سفرش به عربستان برای شرکت در مراسم خاکسپاری سعود الفیصل وزیر خارجه سابق این کشور افزود:ملک سلمان در این دیدار بر اهتمام خود به وجود ثبات در مصر تاکید کرده است.

از سوی دیگر یاسر عثمان مشاور دیوان پادشاهی سعودی صبح روز سه شنبه با هواپیمای ویژه به مصر رفت تا با مسوولان این کشور دیدار کند.
خبرگزاری مصر نوشت که اشرف سلمان وزیر سرمایه گذاری مصر از وی استقبال کرده اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک